Czasami mniej znaczy więcej. Davines OI OIL Absolute Beautifying Potion to lekki olejek do włosów, który bazuje na zaledwie trzech naturalnych olejkach. Czy sekretem tego produktu jest egzotyczny olejek roucou? Każdy ze składników na swój sposób przybliża nas do harmonii między pięknem a zdrowiem włosów.

Olejek dostępny jest w jednej pojemności. Wydaje się, że 50 ml to bardzo mało – nic bardziej mylnego. Zaletą produktów fryzjerskiej marki Davines jest wydajność. Zaledwie kropla upiększającej mikstury ma zapewniać włosom pożądaną lekkość, miękkość i blask. Czego tak właściwie można oczekiwać po tym niepozornym olejku?

Kiedy wybrać Davines OI OIL?

Kosmetyk stworzono z myślą o wszystkich włosach, a nie ich konkretnym typie. Dla jednych to zaleta, inni woleliby pewnie serię bardziej sprecyzowanych produktów. Nie mniej jednak olejek do włosów Davines pielęgnuje włosy bez obciążania, nawet jeśli są z natury cienkie i podatne na przetłuszczanie. To produkt uniwersalny, po który warto sięgnąć, jeśli włosy są przesuszone i zniszczone, końcówki wymagają odżywienia, włosy wołają o wzmocnienie i nawilżenie, a my chcemy połączyć stylizację z pielęgnacją.

Jak działa olejek do włosów Davines?

Davines OI OIL to wszechstronny olejek, który przede wszystkim nadaje włosom pożądaną lekkość, miękkość i blask. Stosowany regularnie i zgodnie ze wszystkimi zaleceniami z etykiety, olejek do włosów Davines:

• podkreśla blask i miękkość włosów bez obciążania,
• ochrania włosy przed czynnikami szkodliwymi,
• minimalizuje szkodliwość wolnych rodników,
• ułatwia rozczesywanie, suszenie i stylizowanie.

Właściwości olejku do włosów Davines Absolute Beautifying Potion wynikają z tego, że zawiera dwa kluczowe składniki pielęgnacyjne. Pierwszy to olejek roucou, który wzmacnia, odżywia i ochrania, a także przyspiesza wzrost, regeneruje, uelastycznia i zapobiega starzeniu się włosów. Drugi składnik to mieszanka olejków, które zabezpieczają delikatną strukturę włosów (olejek buriti oraz olejek słonecznikowy). To dzięki nim Davines OI OIL nadaje się do każdego typu włosów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ