Coraz większa świadomość w kwestii pielęgnacji rzęs skłania kobiety do sięgania po wsparcie w postaci odżywek. Jedną z popularniejszych jest Revitalash. Czy to skuteczny produkt? Jak działa? Poniżej odpowiedzi na te i podobne pytania.

Nasze rzęsy wraz z wiekiem rosną coraz słabiej i potrzebują wsparcia z zewnątrz. Często brakuje im witamin i minerałów takich jak cynk, krzem, magnez. Wpływ na ich kondycję może mieć wiele czynników, nawet sposób, w jaki się odżywiamy. Im bardziej zróżnicowana dieta, tym lepsza kondycja i wygląd rzęs. Osłabienie rzęs powoduje również wiele innych czynników, dlatego po odżywki możemy sięgać między innymi wówczas, gdy rzęsy:

– osłabiają się w wyniku regularnego przedłużania,
– zostają utracone w wyniku przewlekłego leczenia,
– mają gorszą kondycję ze względu na zmiany hormonalne,
– nadmiernie wypadają w wyniku chorób,
– są naturalnie cienkie, słabe i kruche (chcemy je wzmocnić).

Co zawiera Revitalash?

Jeden z produktów, po które kobiety sięgają w przypadku problemów z rzęsami, to odżywka do rzęs Revitalash. Zawiera kompleks składników pielęgnujących m.in. nanopeptydy, aminokwasy, witaminy z grupy B oraz wyciągi z roślin takich jak: palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski i miłorząb japoński. Skład jest bogaty w substancje odżywcze i wzmacniające, co nie oznacza jednak, że będzie odpowiedni dla wszystkich. Im więc składników, tym większe prawdopodobieństwo, że których może nas uczulić. Większość rzęs woli minimalizm, ponieważ dla ich wzmocnienia potrzeba tak naprawdę tylko kilku substancji.

Jak działa?

Stosowana regularnie odżywka Revitalash zapewnia rzęsom odżywienie i dba o prawidłowe nawilżenie. W zależności od podatności na składniki oraz początkowej kondycji rzęs może odbudowywać niewielkie uszkodzenia. W niektórych przypadkach przyspiesza wzrost, ale jest przede wszystkim produktem odżywiającym i pielęgnującym. Działa pod warunkiem, że jest aplikowana regularnie i zgodnie z zaleceniami.

W poszukiwaniu mocniejszego działania warto poszukać alternatyw, ponieważ mnogość odżywek do rzęs na rynku daje wiele możliwości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ