Stylizacja żelem do paznokci IBD

Mówi się, że pierwszą kobietą malującą swoje paznokcie była egipska królowa Nefretete, od jej czasów minęło kilka tysiącleci, a kobiety na całym świecie nadal przyozdabiają swoje dłonie. Jednak dzisiaj mamy do dyspozycji produkty oraz specyfiki, o których kiedyś panie mogły jedynie marzyć. Nie chodzi tylko o lakiery do paznokci, ale także o same możliwości przedłużania ich i dekorowania. Nowoczesnym sposobem bez wątpienia są żele do paznokci IBD, dzięki którym wygodne, szybko i niezwykle efektowne można przedłużyć paznokcie.

Żele IBD oraz ich właściwości

Marka ta znana jest przez stylistów na całym świecie, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wykorzystaniu do produkcji żelów najnowszych rozwiązań technicznych oraz doskonałemu i długo utrzymującemu się efektowi.

Stylizacja żelem do paznokci IBD pozwala na szybkie, łatwe i efektowne stworzenie nawet najbardziej fantazyjnych pazurków. Produkty te charakteryzują się cechami, takimi jak samopoziomowanie, brak zapachu oraz własnej barwy. Żele te są całkowicie bezpieczne dla skóry, ponieważ, jak wskazały badania dermatologiczne, w żaden sposób nie uczulają, ani nie powodują podrażnień. Odporne są także na działanie promieni UV, dlatego też nawet pod wpływem mocnego słońca nie żółkną. Poza tym wszystkim są one wyjątkowo wytrzymałe, więc możemy mieć pewność, że na paznokciach nie powstaną nieestetyczne odpryski.

Prawidłowa aplikacja jest najważniejsza

Żel nakładamy na nasz paznokieć, dzięki czemu naturalna płytka jest zabezpieczona. Żel taki jest doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich pań, które z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą zapuścić naturalnych paznokci. Jeżeli chcemy znacznie przedłużyć istniejący paznokieć, to po utwardzeniu jednej warstwy światłem UV, możemy nałożyć na nią kolejną i tak aż do osiągnięcia zadowalającej nas długości. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i pozwalające na szybie stworzenie idealnych paznokci na każdą okazję.

Pamiętać musimy jednak o odczekaniu do pełnego utwardzenia pierwszej warstwy, zanim przejdziemy do nakładania kolejnej, w innym razie może się okazać, iż nasz wysiłek poszedł całkowicie na marne. Sekretem jest użycie odpowiedniej mocy światła UV czy też bardziej nowoczesnego LED. Jeżeli zaopatrzymy się w takie urządzenie, to nawet w domowych warunkach możemy stworzyć profesjonalnie wyglądającą stylizację paznokci. Żel powinnyśmy uzupełniać co jakieś 3 lub 4 tygodnie, ale zależy to od naszych indywidualnych upodobań oraz trybu życia, jaki prowadzimy.

Kupujmy tylko oryginalne produkty

Żele do paznokci IBD są bardzo popularne i oferowane przez wiele sklepów, jednak niektóre z nich mogą prezentować produkty gorszej jakości udające jedynie wyroby znanej marki. Dlatego też naszym zdaniem najlepiej w tego rodzaju produkty zaopatrywać się w miejscach o nieposzlakowanej opinii, takich jak sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny. Na stronie https://dyskontkosmetyczny.pl/197-zele-firmy-ibd, znajduje się bogata oferta oryginalnych produktów, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu stylizacja żelem do paznokci IBD będzie nie tylko łatwa, ale także tania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ