Stylizacja paznokci zaczęła w ostatnim czasie prężnie się rozwijać. Na rynek wypuszczane są coraz to nowsze produkty, które robią furorę wśród stylistek. Zdobienia paznokci przyciągają kobiety na całym świecie chcące mieć piękne i zadbane dłonie. W czym tkwi sekret sukcesu tej branży?

Paznokcie – zwierciadło kreatywności

Wymyślanie zdobień czy ćwiczenie danego wzoru do perfekcji – to doskonały sposób, aby dać ujście swojej kreatywności. Poza tym, oryginalny manikiur może być dopełnieniem stroju, a także podkreśleniem osobowości – osoby nieśmiałe zwykle decydują się na stonowane, pastelowe barwy, a osoby bezpośrednie i szalone lubią poszaleć z kolorami. Zadbane dłonie to powód do dumy, o czym świadczą setki zdjęć nowo wykonanego manikiuru w portalach społecznościowych. Na rynku dostępnych jest wiele produktów umożliwiających stworzenie pięknych zdobień. W ostatnim czasie prawdziwą furorę robią pyłki i efekty. Najpopularniejsze to pyłek syrenka i pyłek holograficzny, a także efekt lustra. Wykonanie każdego z nich wymaga pewnej wprawy, jest jednak bardzo proste. Tak niewiele trzeba, aby zupełnie odmienić swoje paznokcie! Niezbędnik stylistki zawiera wiele więcej produktów – panie zajmujące się tym na poważnie mają całe kuferki wypełnione dziesiątkami buteleczek lakierów, baz i top coatów, a także akcesoriami takimi jak pilniczki i kowadła. W zestawie nie może zabraknąć również lampy UV stanowiącej ostatni krok w stylizacji paznokci hybrydowych. To dzięki niej paznokcie są utwardzone, a stylizacja może utrzymać się w niezmienionym stanie nawet kilka tygodni.

Dokąd po wyposażenie?

Lakiery hybrydowe można obecnie kupić niemal wszędzie – na stronach internetowych drogerii nie brakuje również wspomnianych dodatków. Chcąc zaopatrzyć się w potrzebne akcesoria, warto zwracać uwagę na producenta. Zawsze lepiej zainwestować w sprawdzone marki niż zrobić krzywdę sobie lub, co gorsza, klientce. Godną polecenia pozycją jest sklep internetowy www.modenanails.pl. Można znaleźć tam wszystko, co jest potrzebne zarówno do amatorskiej, jak i profesjonalnej stylizacji paznokci. W szerokiej ofercie znajdują się różnorodne produkty od wzorników po lampy UV. Co więcej, Modena Nails to także profesjonalnie wykształcony i doświadczony w branży zespół stylistek paznokci, prowadzących szkolenia z tego zakresu w wielu miastach Polski. Na takie szkolenie zapisać może się każdy. Nie zwlekaj! Do nauki!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ