Szybkie upięcie

Wakacje to czas swobody i świetnej zabawy, także luzu, dlatego warto zrezygnować z misternie układanych fryzur. Oczywiście to, że nie będziecie układać włosów przez 2 godziny nie oznacza wcale, że nie możecie dobrze się prezentować. Wszak estetykę i funkcjonalność można wykorzystać także w przygotowaniu fryzur. Poznajcie więc pomysły na szybkie upięcie i jeszcze łatwiejszą stylizację. Czas zatem na najlepsze fryzury wakacyjne, idealne dla każdej z nas.

Szybko, szybciej i najszybciej

Jeżeli miałybyśmy ocenić naszą pierwszą propozycję, to niewątpliwie idealnie do niej pasują słowa „szybko, szybciej i najszybciej”. W tym przypadku nawet nie musicie myć włosów, szczególnie jeżeli mają skłonność do puszenia się bądź są niezbyt posłuszne czy szybko się przetłuszczają, bo i tak wieczorem wyglądają niezbyt dobrze, chyba, że poświęcicie trochę czasu na pielęgnacje. Ale na szczęście można szybko przygotować fryzurę. Krok pierwszy to nałożenie suchego szamponu. Krok drugi to trzymanie głowy skierowanej ku dołowi. A krokiem trzeci jest związanie włosów gumką. Całość trwa nie dłużej niż 5 minut, a efekt jest bardzo dobry, ale też pod warunkiem, że macie długie włosy.

Zawsze w modzie, czyli długie włosy

Wbrew pozorom czasami długie włosy układa się zdecydowanie łatwiej i jeszcze szybciej niż te krótkie. Wystarczy tylko kilka life hacków i już efekt może być świetny. Zatem na samym początku wystarczy tylko umyć włosy, następnie nałożyć na nie olejek, choćby rycynowy, ale naprawdę małą ilość. Pozostaje już tylko wysuszyć włosy, używając suszarki z jonizacją oraz dyfuzorem. Dzięki temu uzyskacie świetny efekt włosów czesanych wiatrem i taka fryzura utrzyma się przez cały dzień.  A jeżeli chcecie dodać jej jeszcze więcej romantycznego charakteru, to wystarczy tylko wpiąć spinkę z kwiatkiem czy założyć na włosy opaskę z koralikami. Oczywiście i w tym przypadku, aby tak ułożyć włosy i uzyskać tak dobry efekt, włosy muszą być długie, ale czy w XXI wieku uzyskanie długich włosów bardzo szybko jest trudne? Oczywiście, że nie! Hurtownia włosów do doczepiania – to nasza odpowiedź, bo ceny są korzystne, a wybór ogromny.

A może kolorowe warkoczyki? My jesteśmy na tak!

Nasza kolejna propozycja także pozwala na cieszenie się świetną i modną fryzurą przez wiele dni, jednak samo jej zrobienie jest nieco bardziej  wymagające. Polecamy Wam warkoczyki afrykańskie, które świetnie się prezentują, a przy tym można je nosić nawet bez poprawek przez 3 miesiące, a co równie ważne ich pielęgnacja wymaga bardzo rzadkiego mycia włosów wodą z dodatkiem małej ilości szamponu. Takie warkoczyki wykonuje się poprzez łączenie włosów syntetycznych ( mogą być naturalne doczepy) ze swoimi i następnie wykonuje się zaplatanie. Także grubość zależy od ilości włosów, ale jeżeli chcecie uzyskać bardziej spektakularny efekt, to zawsze możecie wpleść więcej doczepów. Koniecznie więc zajrzyjcie do hurtowni Remy Hair. Taką fryzurę możecie nosić na wiele sposobów, a więc włosy rozpuszczone, z opaską, splecione w grubego warkocza, ale też upięte w kucyk czy kok. Każda fryzura jest genialna.

Coś na szybko i na już

Wiele kobiet, gdy  zdecyduje się  na zbytnie cieniowanie włosów bądź gdy jeszcze do tego zanadto je skróci, potem żałuje. Ale i taka fryzura nie musi oznaczać codziennego bad hair day. W końcu mamy na nią świetny pomysł.  Tutaj inspiracją jest fryzura madame Pompadour. A więc włosy tapirujecie u nasady, dosyć intensywnie, następnie całość utrwalacie lakierem. Gdy są już dosyć sztywne zaczesujecie je z góry na dół. Jeżeli efekt jest zbyt intensywny, to szczotką przeczesujecie „hełm” i wtedy już uzyskujecie dobry efekt. Pozostaje już tylko wpiąć we włosy opaskę z kokardką bądź w groszki i efekt będzie powalający, a co także ważne układanie tej fryzury nie powinno zając wam więcej niż 10 minut. Mamy też sposób na wychodzące, krótsze kosmyki- wystarczy tylko użyć nieco mocniejszej pomady i po kłopocie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ