Najlepsza stylizacja paznokci do ślubu

Sezon ślubny trwa w najlepsze. Niektórzy sakramentalne „tak” mają już za sobą, inni na ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu jeszcze czekają.

Jednak dziś równie ważne, jak wyjątkowy, duchowy i symboliczny wymiar ceremonii, jest jej szeroko pojęte przygotowanie. Pan Młody musi przecież wyglądać elegancko, jak najdostojniejszy dżentelmen, a Panna Młoda – pięknie, uroczo i naturalnie. I nie chodzi tylko o suknię ślubną, choć przecież to ona gra „pierwsze skrzypce”. Pamiętajmy, że nawet najpiękniejszą kreację mogą zepsuć detale, uważane za drugorzędne i mniej istotne. Na przykład źle dobrana fryzura, makijaż lub… paznokcie.

Co ciekawe, do niedawna kwestia ślubnej stylizacji znajdowała się może nie tyle na dalszym planie, co bez odpowiedzi na potrzeby Panien Młodych.

Oczywiście w nieprzebranym morzu inspiracji, kolorów i kolekcji każda klientka może znaleźć dla siebie odpowiedni kolor czy technikę zdobienia na przeróżne okazje i do przeróżnych stylizacji. Trudno jednak ocenić czy upatrzony przez przyszłą Pannę Młodą kolor nie będzie zbyt krzykliwy albo za mocno kontrastujący z suknią lub ślubnym makijażem. Na rynku brakowało oferty dedykowanej dla kobiet planujących pojawić się na ślubnym kobiercu. I właśnie dlatego powstała ślubna kolekcja Wedding.

paznokcie

Linia dwunastu lakierów hybrydowych Indigo w ciepłych, łagodnych tonacjach (od pastelowych róży i fioletów, przez beże i kremową biel, aż po brzoskwiniowy) powstała we współpracy z Agnieszką Hyży – uznaną dziennikarką, prezenterką i konferansjerką, która znakomicie odnajduje się w temacie ślubnych stylizacji. Organizowała między innymi targi Wedding Show i kierowała kwartalnikiem o tej samej nazwie. Obecnie Agnieszka pełni funkcję dyrektora kreatywnego portalu Wedding.pl. Nie dziwi więc, że to ona – wspólnie z Indigo Nails – stworzyła kolekcję zgodną z oczekiwaniami klientek i wpisującą się w panujące weddingowe trendy. Wśród dwunastu pozycji znajdziecie przeróżne warianty – od brokatowych i błyszczących po perłowe czy kryjące. Sesja, promująca premierę kolekcji Wedding by Agnieszka Hyży, miała miejsce na Zanzibarze, czyli na jednej z najpiękniejszych wysp na naszej planecie.

lakiery do paznokci

Niewielka wysepka to istny raj na ziemi z czystą jak kryształ wodą, gorącym klimatem i urokliwymi, drewnianymi chatkami, wzniesionymi tuż przy brzegu morza. Czy można wyobrazić sobie lepszy plener do sesji zdjęciowej?

I trzeba uczciwie przyznać, że Agnieszka odnajduje się nie tylko w roli prezenterki czy dyrektor kreatywnej. Również jako modelka prezentuje się fantastycznie!

Więcej https://www.indigo-nails.com/pl,wedding.html

lakiery indigo-nails.com

[Głosów:8    Średnia:3.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ