zalotka

Do zabiegów pielęgnacyjnych zarówno ciała jak i twarzy, potrzebne jest wiele gadżetów i akcesoriów. Co przyda się każdej kobiecie?

Niezbędne akcesoria dla każdej kobiety

Zalotka do rzęs, znów wraca do łask. Jest gadżetem, który sprawia, że rzęsy na górnej powiece są znacznie podkręcone, dzięki temu wydają się grubsze i dłuższe. Dzięki zastosowaniu zalotki oczy sprawiają wrażenie większych, a spojrzenie jest bardziej wyraziste. Prawidłowo dobrana zalotka do rzęs, nadanie nowy, spektakularny wygląd naszym rzęsom, nie powodując ich uszkodzenia.
Na rynku dostępne są dwa rodzaje zalotek, jeden rodzaj to zalotki mechaniczne, natomiast drugi to zalotki elektryczne. Czym się różnią?

Zalotka mechaniczna, jej modele różnią się od siebie wielkością oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Najlepszym wyborem jest zalotka wykonana ze stali nierdzewnej, z podkładkami silikonowymi. Jest trwalsza i bezpieczniejsza dla rzęs. Zwrócić należy również uwagę na wielkość zalotki. Zalotka, która za jednym razem obejmie całe rzęsy, jest praktyczniejsza i daje lepszy efekt.

Zalotka termiczna, jest zamiennikiem zalotki mechanicznej. Podkręcenie rzęs następuje pod wpływem ciepła. Używa się jej w taki sam sposób jak mechaniczną.

Inne akcesoria - czego jeszcze potrzebuje kobieta?

Rajstopy w spray’u, są kosmetykiem kolorowy – samoopalaczem. Stosować je można zawsze, kiedy tylko jest potrzeba. Najczęściej kobiety decydują się na korzystanie z rajstop w spray’u latem. Słynną z tego, ze znakomicie wyrównują powierzchnię skóry na nogach. Dodatkowo nogi są opalone, bez wcześniejszej konieczności wystawienia ich na promienie słoneczne. Kolejną zaletą jest to, że wieczorem po całym dniu, bez żadnego problemu zmywamy je podczas kąpieli. Kosmetyki tego typu są wodoodporne i komfortowe w noszeniu.

Bibułki matujące, stworzone zostały po to by bez uszkadzania makijażu, usunąć nadmiar sebum, który zgromadził się na twarzy. Są bezpieczne dla skóry oraz proste w użyciu. Jak z nich korzystać? Po wyjęciu bibułki z opakowania, należy przyłożyć ją do skóry twarzy (nie należy pocierać). Po mocniejszym dociśnięciu do skóry, nadmiar sebum zostanie wchłonięty przez bibułkę. Zaletą bibułek jest to, że nie wysuszają cery a zapewniają szybkie zmatowienie.

Przeczytaj też: Gąbki i myjki do kąpieli – co lepsze?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ