Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe?

0
1419

Lakiery hybrydowe od pewnego czasu cieszą się stale rosnącą popularnością. Coraz więcej klientek salonów kosmetycznych wybiera właśnie hybrydy. Również osoby, które samodzielnie wykonują manicure, decydują się na te właśnie lakiery. W dzisiejszym artykule przybliżymy największe zalety lakierów hybrydowych. Ich lista jest dosyć długa. Wśród głównych zalet lakierów hybrydowych możemy wymienić:

  • Trwałość lakieru i brak odprysków
  • Wydajność lakieru
  • Prostotę aplikacji
  • Krótki czas schnięcia
  • Duży wybór kolorów

Warto przyjrzeć się bliżej tym zaletom. Opisaliśmy je w poniższym artykule.

Jaka jest trwałość lakierów hybrydowych?

Trwałość lakierów hybrydowych jest nieporównywalnie większa od ich tradycyjnych odpowiedników. Po nałożeniu hybrydy może utrzymać się ona na paznokciu nawet przez 3 tygodnie. Specjaliści zalecają jednak, aby nie przekraczać terminu 2 tygodni. Po tym czasie należy zdjąć hybrydy. W przeciwnym wypadku można łatwo doprowadzić do przesuszenia płytki paznokcia. Warto dodać, że przez cały czas noszenia hybryd wyglądają one równie pięknie. Wszystko dzięki wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Co decyduje o wydajności lakieru hybrydowego?

Zastosowanie zaawansowanej formuły sprawia, że lakiery hybrydowe charakteryzują się nie tylko dużą wydajnością, ale także trwałością. Sporym problemem w przypadku klasycznych lakierów jest zasychanie kosmetyka w buteleczce. Lakiery hybrydowe pod tym względem są nieporównywalnie trwalsze. Nawet po długim czasie lakier zachowuje swoją pierwotną konsystencję. Jeśli dodamy do tego dużą wydajność lakieru, to okazuje się, że koszty związane z paznokciami hybrydowymi wcale nie są wysokie.

Jak przebiega aplikacja lakieru hybrydowego?

Aplikacja lakieru hybrydowego jest bardzo prosta. Wynika to z faktu, że lakiery hybrydowe dają możliwość nieograniczonych poprawek. To zupełnie odwrotnie niż w przypadku klasycznych lakierów. Nie musisz martwić się zbyt grubą warstwą nałożonego lakieru lub zamalowanymi skórkami. W każdej chwili możesz to poprawić. Oczywiście do momentu utwardzenia lakieru pod lampą UV. To duży atut szczególnie dla osób, które nie mają jeszcze wprawy w malowaniu paznokci.

Ile schnie lakier hybrydowy?

Tempo schnięcia lakieru hybrydowego jest nieporównywalnie szybsze, aniżeli w przypadku klasycznego lakieru. Długi czas oczekiwania na wyschnięcie często kończył się przypadkowym uszkodzeniem powierzchni lakieru. Hybrydy nie stwarzają takiego problemu. Czas schnięcia lakieru pod lampą UV to 120 sekund, po których upływie uzyskuje on optymalną twardość.

Ile kolorów oferują lakiery hybrydowe?

Zróżnicowanie kolorów to kolejna przewaga, jaką mają lakiery hybrydowe nad klasycznymi. Liczba odcieni pozwala dobrać lakier do konkretnej stylizacji. Pomimo bogatej kolorystyki lakiery hybrydowe zachowują naturalność. To główny element, który różni je od tipsów i paznokci żelowych. Lakiery hybrydowe gwarantują możliwość uzyskania naturalnego efektu bez sztuczności i przerysowania.

Chcesz przejrzeć pełną paletę lakierów hybrydowych? Zajrzyj na stronę mar-kos.pl/pl/118-lakiery-hybrydowe, gdzie znajduje się kompletna oferta firmy Mar Kos. Duży wybór lakierów hybrydowych z pewnością pozwoli Ci znaleźć swoje ulubione odcienie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ