Laser frakcyjny

Mieszkając w Szczecinie i szukając zabiegu poprawiającego stan skóry, poleca się laser frakcyjny. Zabieg służy do odmłodzenia twarzy, rąk i dekoltu. Działa łagodząco na blizny potrądzikowe oraz zamyka rozszerzone pory.

Jak działa laser frakcyjny?

Urządzenie emituje promieniowanie, które wnika w tkankę i zostaje pochłonięte przez wodę zawartą w komórkach. Podczas procesu dochodzi do błyskawicznego podgrzania, a następnie odparowania wody, a wraz z nią tkanki, w której znajdowała się ciecz. Działanie lasera frakcyjnego nie wpływa negatywnie na powierzchnię skóry. Oddziałuje jedynie na wybrane partie ciała, tworząc w nich mikroskopijne ubytki, które stymulują je do odbudowy. Jest to zabieg regeneracyjny, którego działanie realnie wpływa na stan skóry.

Nie maskuje niedoskonałości, a dokonuje ich korekcji. Laser frakcyjny nie jest popularnym zabiegiem, na pewno pełne zaufania kliniki medycyny estetycznej można znaleźć w Szczecinie, więc warto skorzystać z tamtejszych usług. Lekarz przed wykonaniem zabiegu dokonuje wywiadu, a także kieruje na niezbędne badania. Zabiegi różnią się od siebie. Wpływają na nie ustawienia urządzenia, możliwa jest bowiem regulacja mocy i długości lasera, czy ilość wykonanych mikrootworów w skórze. Parametry dobierane są indywidualnie dla pacjenta.

Laser frakcyjny- wskazania

Urządzenie działa skutecznie i szybko, a w rękach doświadczonych specjalistów może pomóc w pozbyciu się przeróżnych problemów estetycznych. Szukając doświadczonych specjalistów, poleca się Centrum Deratologii w  Szczecinie. Laser frakcyjny ma mnóstwo zastosowań. Głównym z nich jest odmłodzona i jędrniejsza skóra. Urządzenie niweluje głębokie zmarszczki, efektywnie nawilża i wyrównuje koloryt. Po zabiegu cera jest wyraźnie rozjaśniona, a blizny i rozszerzone pory zostają zredukowane do minimum. Dla kogo więc polecany jest zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego?

Dla każdej kobiety, która zmagała się w przeszłości z trądzikiem, doznała urazu, w wyniku którego ma widoczne blizny. Co więcej, zabieg korzystnie wpływa na osoby z bliznami oparzeniowymi. Stanowi świetną alternatywę dla dojrzalszych kobiet, które pragną w bezinwazyjny sposób odjąć sobie kilka lat. Użycie lasera frakcyjnego ma też szereg przeciwwskazań. Nie powinny go stosować osoby cierpiące na bielactwo, cukrzycę, łuszczycę, mające skłonność do opryszczki. Nie wolno przeprowadzać zabiegu podczas ciąży i karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest również choroba nowotworowa, zaawansowany przebieg alergii, czy otwarte rany w obrębie części ciała, które mają być poddane działaniu lasera frakcyjnego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ