Dlaczego manicure hybrydowy jest tak modny

Manicure hybrydowy ma miliony miłośniczek na całym świecie. To rodzaj stylizacji paznokci, który chyba jest najczęściej wybieranym przez kobiety. Posiada tak wiele zalet, że naprawdę trudno jest wymienić je wszystkie w jednym tekście! Czy istnieje dziewczyna, która nie wie, czym jest manicure hybrydowy…? Jesteśmy niemal pewni, że każda kobieta, interesująca się stylizacją paznokci, doskonale zna hybrydy. Mimo to – postanowiliśmy przypomnieć powody, dla których manicure hybrydowy jest na topie od tylu sezonów.

Manicure hybrydowy jest na topie od wielu sezonów

Jak już wspomnieliśmy, hybrydy (zresztą całkiem słusznie) znajdują się na szczycie najpopularniejszych stylizacji paznokci już od wielu lat. Co sprawia, że mimo pojawiania się na rynku coraz większej ilości nowych technik manicure, ta pozostaje wciąż tak modna? Każda paznokciomaniaczka, która przetestowała hybrydy, z pewnością jednym tchem wymieni co najmniej kilka ich zalet. My poszliśmy o krok dalej, opisując je nieco bardziej obszernie!

Hybrydy są trwałe

Manicure hybrydowy utrzymuje się na płytce nawet 3 tygodnie! Myślisz, że to niemożliwe? Uwierz nam na słowo albo… wypróbuj hybrydy! Wtedy przekonasz się sama o trwałości tej stylizacji paznokci. Pomyśl – jaka to oszczędność czasu, nie musieć co kilka dni wykonywać manicure… A i sama stylizacja paznokci trwa krócej niż mogłoby się wydawać!

Manicure hybrydowy pozwala oszczędzić czas…

Jak już pisaliśmy, hybrydy wykonuje się nie, tak jak stylizację klasyczną, raz na kilka dni, a raz na kilka tygodni! Już to pozwala Ci na oszczędność czasu. Drugą kwestią jest sam czas nakładania lakieru hybrydowego. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalną stylistką, możesz to zrobić w mniej niż godzinę! Oczywiście, mówimy tu o podstawowym manicure – bez bardziej skomplikowanych efektów… Warto jednak wspomnieć, że już taki wygląda spektakularnie na płytce!

…i pieniądze

Oprócz oszczędności czasu, manicure hybrydowy – szczególnie wykonywany w domu – to ogromna oszczędność pieniędzy! Nawet mimo tego że do wykonania hybryd potrzeba dość dużo produktów, ich zakup się po prostu opłaca. Potrafi się on zwrócić już po kilku stylizacjach, co jest świetnym ”wynikiem”. Zresztą – nawet jeśli płacisz za wykonanie manicure hybrydowego fachowej stylistce paznokci, koszt hybryd nie różni się aż tak bardzo od tradycyjnej stylizacji… Porównując za to trwałość obu typów stylizacji, łatwo jest wyliczyć, że hybrydy są zdecydowanie bardziej korzystne cenowo!

Wybór kolorów lakierów hybrydowych jest ogromny

Manicure hybrydowy jest tak modny z uwagi na szeroką gamę kolorystyczną lakierów, a producenci tworzą tyle kolekcji dlatego, że mają na nie popyt… Jak widać – nic nie zapowiada, żeby hybrydy miały przestać być popularne w najbliższym czasie! Lakiery hybrydowe to jedno. Są jeszcze różnego rodzaju zdobienia – wcale nie mniej ważne! Łącząc “bazę” hybrydową z pyłkiem, stemplem, naklejką czy czymś równie efektownym, uzyskasz spektakularny manicure, podziwiany przez dziesiątki znanych i nieznanych Ci ludzi.

Hybrydy – nawet bogato zdobione – wciąż wyglądają naturalnie

Już od dawna piszemy, że naturalnie wyglądające stylizacje paznokci są bardzo modne od wielu sezonów. Nie mogliśmy więc podkreślić tego, także jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe! Bardzo często nie sposób rozpoznać, czy to manicure klasyczny, czy hybrydowy! Biorąc pod uwagę znaczącą różnicę w trwałości obu typów stylizacji i zdecydowanie większe możliwości, jakie dają hybrydy, wybór jest oczywisty!

Manicure hybrydowy to nie tylko piękny wygląd – to także zdrowe płytki

Wiele się mówi o tym, że hybrydy osłabiają płytki. Rzeczywiście, w niektórych przypadkach tak jest, ale wybierając lakier o dobrym składzie i stosując się do wszystkich wytycznych, może być zupełnie inaczej… Oczywiście – lepiej! Paznokcie, na których wykonuje się stylizację hybrydową, potrafią być mocniejsze i zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia. Ułatwia to ich wzrost i zdecydowanie wpływa na poprawę kondycji, a, jak wiadomo – zdrowy wygląd to piękny (i modny) wygląd!

Czy manicure hybrydowy jest bez wad?

Patrząc na wszystkie wymienione przez nas zalety hybryd, można byłoby pomyśleć, że nie mają one wad! Nie jest jednak aż tak idealnie. Mimo to, manicure hybrydowy ma chyba najmniej słabszych stron ze wszystkich stylizacji paznokci. Pogorszenie kondycji paznokci to nie standard, a raczej zdarzenie incydentalne, uzależnione od jakości lakieru. Konieczność zrobienia przerwy od paznokci hybrydowych po dłuższym czasie regularnego wykonywania tego manicure to też nie tak duża wada. Odrosty natomiast… cóż, przy naturalnych płytkach były, są i zawsze będą, więc… Wypróbuj stylizację hybrydową i przekonaj się, że ten rodzaj manicure to jest to!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ