W ciągu tak dużego zainteresowania manicure hybrydowym, dużo pytań pada o właściwe jego wykonanie, tym bardziej, że coraz większa ilość kobiet decyduje się na wykonanie modnego manicure w swoim domu. Jednym z najważniejszych przyborów do manicure, bez którego tak naprawdę nie moglibyśmy stworzyć oraz po prostu utrwalić nowy wygląd paznokci jest lampa uv led. Lampa do hybryd jest niezbędna, ponieważ to ona sprawia, że cały wykonany projekt naszych paznokci zostanie utrwalony na około nawet dwóch tygodni. Zdarza się jednak tak, że wiele atrakcyjnie wykonanych lamp, które zachęcają do zakupu na sklepowych półkach nie spełniają dobrze swojej roli- często paznokcie po wyciągnięciu z ich promieniowania rozmazują się, co powoduje że w najgorszym wypadku wykonany manicure należy zrobić jeszcze raz.

Czym się kierować przy wyborze dobrej lampy uv led, którą możemy kupić na stronie https://pbnails.pl/124-lampy-uv-led, aby wykonać manicure hybrydowy szybko oraz bez zbędnego poprawiania? O tym przekonacie się w dzisiejszym artykule, zapraszamy!

Lampa UV

Do manicure hybrydowego, czyli stworzonego do specjalnych zadań polecamy lampy do paznokci wykonane z lamp UV. Świetlówki UV w odróżnieniu od LED, które również można zakupić w sklepie najlepiej nadają się do utrwalania hybryd oraz żeli akrylowych. Taki rodzaj lampy do manicure zapewni Ci szybki efekt końcowy Twoich paznokci. Aby jednak zadbać o szybkie wysychanie lakierów na Twoich paznokciach warto jednak wiedzieć o jeszcze jednej rzeczy. No właśnie, o jakiej?

Moc lampy oraz jej kształt

Zawarte świetlówki w lampie uv led posiadają określoną moc, która jest bardzo istotna przy wykonywaniu domowego manicure hybrydowego. W sklepach dostępne są lampy UV o mocy  9, 18 oraz 36W. Im większa wydzielana moc świetlna przez lampę, tym efekt końcowy paznokci będzie szybszy oraz trwalszy. Natomiast kształt lampy nie ma bezpośrednio związku z wykonaniem hybryd, lecz wpływa na wygodę jego wykonania. Dla osób ceniących sobie wygodę polecamy lampy tunelowe, natomiast dla osób, które chcą lekką oraz praktyczną lampę polecamy model mostkowy.

Dodatkowe funkcje

Aby lampy UV były jeszcze bardziej pomocne przy wykonaniu hybryd, niektóre z modelów na rynku posiadają specjalne dodatkowe funkcje, które warto posiadać przy zakupie lampy. Jedną z nich jest licznik czasu. Dzięki niemu nie musimy odmierzać czasu na komórce czy zegarku, wystarczy włączyć lampę, która po określonym czasie zakończy naświetlać paznokcie. Aby nie włączać lampy przy każdym włożeniu pod nią dłoni warto, aby lampa posiadała czujnik ruchu, który za każdym razem gdy przybliżymy rękę automatycznie włączy lampę  oraz jej promieniowanie UV.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ