Odpowiednimi produktami niezbędnymi przy problemach związanych z nietrzymaniem moczu są wkładki, podpaski oraz pieluchomajtki. Szeroki wybór produktów oferuje od lat marka TENA.

Czym właściwie jest nietrzymanie moczu, jakie rozwiązania są dostępne dla osób z nietrzymaniem moczu i jakie produkty znajdziemy w ofercie producentów, dbających o problemy z nietrzymaniem moczu?

Czym jest nietrzymanie moczu?

Badania pokazują, że problem nietrzymania moczu dotyczy już co ósmą kobietę przed 39 rokiem życia, a co drugą po okresie menopauzy. Statystycznie to ok. 3 mln kobiet, ale nietrzymanie moczu to problem wstydliwy, dlatego z pewnością statystyki nie oddają rzeczywistości. Nie jest to jednak tylko problem kobiecy. Mężczyźni także są narażeni na te dolegliwości, jednak w jeszcze mniejszym stopniu się do niego przyznają. Nietrzymanie moczu to nic innego jak wyciek moczu z pęcherza moczowego, który ma charakter mimowolny. Powody takiego stanu mogą być różne. W każdym przypadku stan ten powoduje dyskomfort pacjenta z nietrzymaniem moczu.

Jakie są produkty do ochrony i pielęgnacji dla osób z problemem nietrzymania moczu?

Współczesna technologia przynosi jednak skuteczne rozwiązania, które niwelują całkowicie dyskomfort związany nietrzymaniem moczu. Dostępne są wysokiej jakości produkty, które skutecznie zatrzymują mocz. Dodatkowo dbają o skórę, co jest bardzo istotne dla osób z tym problemem. Dostępne są różne produkty, w zależności od stopnia nietrzymania moczu. W lekkim stopniu nietrzymania moczu sprawdzą się wkładki, chłonne i wygodniejsze niż podpaski. Na bardziej zaawansowany rodzaj problemu – nietrzymanie moczu w stopniu od średniego do bardzo ciężkiego niezbędne są np. pieluchomajtki TENAZnajdziemy je w różnym rozmiarze i różnym stopniu chłonności. Nie są to produkty przewidziane wyłącznie dla kobiet. Na męskie nietrzymanie moczu idealnie sprawdzi się linia TENA Men. Zapewnia ona komfort nawet mężczyznom aktywnym fizycznie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ