Oczy są zwierciadłem duszy, wiele mówią o nas samych. Mają ogromny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie robimy, warto zadbać aby prezentowały się doskonale. Rzęsy mogą nadać naszym oczom dodatkowej atrakcyjności oraz dostojności. Nieważny jest kształt oraz kolor oczu, jeśli rzęsy są odpowiednio zadbane. Wystarczy kilka sprawdzonych sposobów, aby oczy i rzęsy wyglądały tajemniczo, a jednocześnie seksownie i uwodzicielsko. Nie każda z nas ma naturalnie długie i gęste rzęsy, na szczęście poniżej przedstawiliśmy 3 sprawdzone sposoby na gęste i długie rzęsy, które pozwolą ci zwiększyć atrakcyjność oraz pośrednio zwiększyć pewność siebie.

Olejek rycynowy

Olejek rycynowy ma doskonały wpływ na stan oraz wygląd naszych rzęs. Wybierając go do pielęgnacji, nakładaj go na zużytą szczoteczkę do tuszu. Przy czym nie zaleca się tutaj przesady, ostrożnie nabieraj na szczoteczkę ilość tego preparatu. Jeśli jego nadmiar dostanie się do oczu,  może to powodować łzawienie, a nawet przekrwienie oczu.

Odżywka posiadająca olej rycynowy wzmacnia, a także odżywia włoski. Regularna pielęgnacja rzęs olejkiem rycynowym zmniejsza ich łamliwość, sprawia że stają się one dłuższe, przez to, że rzadziej wypadają. Są także gęstsze.

Olejek rycynowy możesz także zastąpić olejem ze słodkich migdałów oraz olejem z kokosa. Niezależnie od tego, jaką substancję wybierzesz, przede wszystkim liczy się to, żeby ożywić rzęsy oraz dostarczyć im wystarczającej liczby witamin. Ze względu na to, że wszystkie te substancje potrafią podrażnić oczy, dokładnie dobieraj ich ilość, tak by pod żadnym pozorem nie skapnęły na siatkówkę oka. Nie chcesz chyba męczyć się z podrażnieniem oka?

Odżywki do rzęs

Kolejnym sposobem na gęste i długie rzęsy są odżywki do rzęs. Na rynku istnieje wiele rodzajów takich produktów, Zwracaj uwagę, aby zawierały one przede wszystkim kwas hialuronowy, biotynę oraz witaminę B12, nanopeptydy które wydłużają okres wzrostu rzęs, a także ekstrakty roślinne. Odżywki przynoszą zaskakujące efekty i mają bardzo pozytywny wpływ na twoje rzęsy. Skutecznie je nawilżają oraz regenerują, a także stymulują mieszki włosowe do wzrostu. Co więcej, przeciwdziałają wypadaniu włosków, co w sposób pośredni sprawia, że jest ich coraz więcej i są coraz gęstsze. Odżywki do włosów dostaniemy już w dużej części supermarketów. Dość duży wybór jak na tego typu sieć, znajdziemy na półkach sklepu Tesco – tesco.okazjum.pl

Wazelina

Ostatnim sposobem na gęste i długie rzęsy oraz bardzo klasycznym jest oczywiście wazelina. Wazelina doskonale utrzymuje wodę, co bezpośrednio doskonale nawadnia rzęsy i sprawia, że stają się one bardziej rześkie, świeże oraz po prostu wyglądają lepiej. Używając wazeliny nie ryzykujesz tym, że dostanie się do oka, ponieważ jest zbyt ciężka, aby przebić się przez rzęsy. Skutecznie wzmocni oraz zagęści twoje rzęsy, a także, oczywiście, ma właściwości regenerujące.

Połącz siły

Aby cieszyć się najbardziej zjawiskowymi rzęsami i przyciągać nimi liczne spojrzenia, stosuj te wszystkie trzy sposoby naprzemiennie. Tylko tak uzyskasz najlepsze efekty i upragnione gęste oraz długie rzęsy.

Nie trać czasu na chodzenie po sklepach ! Skorzystaj z gazetek promocyjnych sieci Hebe – https://www.promocyjni.pl/hebe

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ