Zestaw do hybryd - idealny prezent dla każdej kobiety!

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, koleżanki, siostry, przyjaciółki? Jeśli jest to osoba, która lubi modę i interesuje się urodą, a przy tym ma trochę zdolności manualnych, zestaw do hybryd z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. To idealny prezent na wiele różnych okoliczności.

Zestaw do hybryd – dla kogo się sprawdzi?

Zestaw do hybryd to zbiór elementów – preparatów, kosmetyków i sprzętów, które są potrzebne do wykonania manicure hybrydowego. To idealny prezent nie tylko dla kobiet, które interesują się robieniem paznokci czy profesjonalnych stylistek. Wręcz przeciwnie – to prezent dla tych, którzy dopiero startują.

Zestaw do hybryd to zestaw startowy, dzięki któremu możesz zacząć robić paznokcie hybrydowe. Jest więc idealny dla tych pań, które zawsze lubią mieć ładnie zrobione paznokcie i nie chcą wydawać na nie dużych pieniędzy. To także rozwiązanie dla kobiet, które zastanawiają się nad tym, co chcą robić w życiu lub szukają nowego hobby. Zestaw do hybryd pozwoli im na spróbowanie czegoś nowego. Mając profesjonalną lampę i lakiery do hybrydy można proponować malowanie paznokci koleżankom czy sąsiadkom i tym samym nabierać wprawy. Ale tak naprawdę zestaw do hybryd to świetne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które lubią o siebie dbać.

Dlaczego zestaw do hybryd to dobry prezent?

Jest wiele powodów, dla których warto kupić dla kogoś zestaw do hybryd. Po pierwsze – to zdecydowanie nie jest oklepany prezent. Jeśli masz dość kupowania perfum, książki lub bonu podarunkowego, pomysł z zestawem do hybryd będzie strzałem w dziesiątkę. To naprawdę bardzo oryginalne rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi w wielu przypadkach.

Zestaw do hybryd nie jest szczególnie kosztowny. Oczywiście bardziej zaawansowane lampy i wiele lakierów potrafi nieco kosztować, ale mniejsze zestawy startowe dla początkujących to wydatek rzędu 150-200 zł, nawet jeśli chodzi o ofertę najbardziej znanych marek. Dodatkowo jest to prezent, który możesz dopasować do obdarowanej osoby. Wręczając zestaw do hybryd dziewczynie, która uwielbia mieć piękne paznokcie, okażesz, że dobrze ją znasz i bierzesz pod uwagę jej upodobania przy wybieraniu prezentów. Dzięki temu podarunek będzie bardziej osobisty.

Jak wygląda zestaw do hybryd

Zestaw do hybryd to tak naprawdę zbiór elementów, które są niezbędne do wykonania manicure hybrydowego. W jego skład zatem wchodzi lampa – najbardziej kosztowny element. Najczęściej w zestawie znajdują się także lakiery do paznokci – ich liczba jest uzależniona od wielkości i ceny zestawu.

Taki pakiet ma także wszystkie inne preparaty, które służą do zrobienia manicure – top, odtłuszczacz czy bazę pod lakier. Często w jego skład wchodzi także aceton i patyczki, czyli narzędzia do ściągania lakieru hybrydowego. Zestaw można oczywiście powiększać, dokupując nowe kosmetyki i lakiery. Jeśli obdarowana osoba wciągnie się w paznokciowe hobby, na kolejne urodziny czy święta możesz sprezentować jej zestaw różnych, bardziej oryginalnych i szalonych kolorów.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ