legginsy
fot. Pixabay.com

Wydawało by się, że ubranie podczas treningu nie ma najmniejszego znaczenia. Jest to oczywiście prawdziwe stwierdzenie jednak często czujemy się tak jak wyglądamy. Jeśli modny i ładny strój ma nas zmotywować do regularnych ćwiczeń, to dlaczego z niego rezygnować?

Przeczytaj też:  http://www.manukazdrowie.pl/jakie-elementy-garderoby-zakladac-do-treningu/

Legginsy czy dres?

Coraz częściej kobiety decydują się na legginsy zamiast dresów. Podkreślają figurę, wygodnie przylegają do ciała i zwykle wykonane są z oddychających materiałów więc możemy poczuć się atrakcyjniej niż w rozciągniętym dresie. Dopasowane legginsy nadają się nawet do dynamicznych ćwiczeń gdyż nawet wtedy nie zmieniają swojego położenia na ciele. Wykonane z dobrych materiałów nie spowodują otarć czy oparzeń na skórze a także nie będą zbyt prześwitujące dzięki czemu będziemy czuć się komfortowo. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów i kolorów więc bez problemu znajdziemy model odpowiadający naszym gustom. Zwykle do wyboru mamy kilka długości więc zarówno wysokie jak i niższe kobiety będą wyglądały zachwycająco.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki możliwości wyboru odblaskowych elementów wszytych w ubranie będziemy widoczni nawet podczas wieczornego joggingu. Jest to szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym gdzie wieczory są długie a widoczność mocno ograniczona. Odblaski pozwolą nam  zostać zauważonym dzięki czemu kierowcy mogą szybko zareagować i zwolnić. Wszystkie powyższe wymagania spełniają na przykład legginsy marki Nessi.

 

Przeczytaj też: http://www.alterstyl.pl/kiedy-stomatolog-skieruje-cie-na-tomograf/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ