Branża kosmetyczna rozwija się w oszałamiającym tempie. Postęp technologiczny oraz zmieniające się trendy wymuszają nieustanne poszerzanie wiedzy i umiejętności. Jednym z takich obszarów jest stylizacja paznokci.

Salony piękności można znaleźć praktycznie na każdym rogu. Pokazuje to, jak wielka przemiana w kwestii dbania o urodę nastąpiła w ostatnich latach w Polsce. Korzystanie z zabiegów kosmetycznych to już nie luksus, to wizytówka nowoczesnej kobiety. Prowadzić salon piękności może każdy, aczkolwiek bycie dobrym fachowcem w tej dziedzinie nie jest już rzeczą tak oczywistą.

Specjalnie dla ambitnych Pań, pragnących podnosić swe umiejętności w zakresie stylizacji paznokci, organizowane są profesjonalne szkolenia. Najlepiej jeśli warsztaty prowadzone są przez doświadczoną kadrę. Wtedy mamy pewność, że przekazana wiedza praktyczna i merytoryczna będzie na najwyższym poziomie. Tego typu programy szkoleniowe prowadzi m.in. lider na rynku stylizacji paznokci – Indigo Nails. Wielką zaletą oferty jest jej kompleksowość. Poziom umiejętności kursantki nie jest najważniejszy , najistotniejsza jest jej pasja i chęć rozwoju. Każda z Pań bez problemu znajdzie kurs idealnie dopasowany do obecnych kwalifikacji – https://www.indigo-nails.com/pl,szkolenia.html.

Indigo Nails oferuje szkolenia techniczne (m.in. metody akrylowe i żelowe, manicure hybrydowy, obsługa frezarki), kursy doszkalające z wybranej metody stylizacyjnej oraz warsztaty typu „Nail Art” skupiające się na różnych sposobach tworzenia zdobień z wykorzystaniem akrylu, żelu, bądź farb akwarelowych i akrylowych. Firma prowadzi, również autorskie szkolenia o nazwie „Bad Icon” inspirowane modą na tzw. „niegrzeczne wzorki” oraz kursy z techniki zhostovo, która pozwala na tworzenie precyzyjnych motywów kwiatowych w stylu retro.

Zaletą kursów Indigo Nails jest praca w małych grupach, liczących maksymalnie 4 osoby. Dzięki temu styliści i instruktorzy prowadzący zajęcia mają możliwość poświęcenia każdej kursantce odpowiedniej ilości czasu. Każde szkolenie kończy się testem sprawdzającym wiedzę uczestniczek. Uzyskanie pozytywnego wyniku wiąże się z uzyskaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo.

Zatem jeśli stylizacja paznokci to pasja, z która wiążesz swoją przyszłość, zastanów się nad szkoleniami prowadzonymi przez Indigo Nails. Warto podnosić swoje umiejętności. Warto zdobywać je, korzystając z wiedzy najlepszych w tym fachu.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ