Dłonie nazywane wizytówką każdego człowieka mimowolnie przyciągają spojrzenia. To właśnie dlatego tak ważna jest ich pielęgnacja, oraz dbanie o wygląd. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów dłoni są paznokcie, które pozostawiają ogromne pole do wyrażania swojej osobowości, i podkreślania kreacji poprzez pięknie wykonane stylizacje. Dawniej wystarczył zwykły lakier do paznokci, dzisiaj rekordy popularności biją hybrydy, które przewyższają tradycyjne lakiery szerokimi możliwościami.

Manicure hybrydowy

Lakiery hybrydowe które na naszym krajowym rynku pojawiły się zaledwie kilka lat temu, w stylizacjach paznokci są już na porządku dziennym. Główną różnicą między zwykłymi lakierami do paznokci, a popularnymi hybrydami, jest konieczność utwardzania lakierów hybrydowych w lampach LED lub UV. To właśnie ten element powoduje że manicure hybrydowy, przewyższa tradycyjne lakiery pod każdym względem. Największymi zaletami hybrydowych paznokci są:

 • Wytrzymałość sięgająca nawet 2-3 tygodni
 • Wysoka odporność na uszkodzenia
 • Mocna pigmentacja
 • Intensywny połysk
 • Naturalny efekt
 • Duże nasycenie kolorystyczne
 • Możliwość niwelowania uszkodzeń płytki paznokcia
 • Wzmocnienie paznokci
 • Szeroki wachlarz zastosowań
 • Możliwość tworzenia pięknych stylizacji
 • Ogromny wybór dostępnych kolorów

Dobry produkt to udana stylizacja paznokci

Używając wysokiej jakości produktów, mamy pewność że naszym paznokciom nic nie grozi. To bardzo ważny element, szczególnie gdy mamy skłonności do podrażnień i uczuleń. Dobre lakiery hybrydowe, charakteryzują się wysokim nasyceniem kolorystycznym, które pozwala na aplikację mniejszej ilości produktu, oraz wysoką trwałością, dzięki czemu możemy cieszyć się perfekcyjną stylizacją aż do trzech tygodni, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dla profesjonalnych stylistek paznokci, bardzo ważna jest również gęstość, która umożliwia tworzenie skomplikowanych zdobień na paznokciach.

Jak wybrać najlepszą markę lakierów hybrydowych?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę jakość oraz skład produktu. Wybierajmy preparaty które nie zawierają w składzie szkodliwych substancji takich jak toulen, DBP, czy formaldehyd, które mogą wywoływać podrażnienia i reakcje alergiczne. Pamiętajmy również o sprawdzeniu miejsca wytwarzania produktów, gdyż wymogi dotyczące kosmetyków na terenie Unii Europejskiej są znacznie bardziej rygorystyczne, niż przykładowo w Azji. W tym wypadku doskonale sprawdzą się produkty do stylizacji paznokci marki NOX. Wszystkie lakiery hybrydowe, oraz bazy i topy hybrydowe marki NOX są w pełni hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia, dzięki czemu idealnie zabezpieczą Twoje paznokcie. Dodatkowo każdy z produktów od NOX Nails, zawiera świetnie wyprofilowany pędzelek francuskiej marki DuPont, co znacząco ułatwia aplikację oraz wykonywanie skomplikowanych zdobień.

[Głosów:12    Średnia:4.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ