Nowe włosy – odzyskaj radość życia!

0
2033

Utrata włosów jest dla większości osób traumą rzutującą na całe życie. Widoczne gołym okiem przerzedzenie czupryny, całkowita lub miejscowa łysina nie tylko negatywnie wpływają na wygląd, ale przede wszystkim obniżają pewność siebie, wpędzają w kompleksy, uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Na szczęście, osoby cierpiące na schorzenia objawiające się utratą włosów nie są pozostawione same sobie. Z pomocą przychodzą im producenci nowoczesnych peruk i systemów włosów. Jakie metody maskowania ubytków na głowie są obecnie najbardziej popularne?

Peruki naturalne i syntetyczne

Jednym z najstarszych sposobów na zakrycie krępujących zmian jest założenie peruki. Na rynku dostępne są modele wykonane z syntetycznych oraz naturalnych włosów. Dzięki idealnie zlewającym się ze skórą podstawom i starannemu wykończeniu (na przykład lace front), włosy doskonale imitują oryginalną czuprynę. Co więcej, peruki z naturalnych włosów można dowolnie stylizować, a nawet podcinać.

Systemy włosów

Rewolucyjne systemy włosów HairAgain.com.pl są ciekawą alternatywą dla klasycznych peruk. Cieszący się rosnącą popularnością sposób uzupełnienia ubytków określany „niechirurgicznym przeszczepem” pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego rezultatu. Za pomocą naklejanych na taśmach włosów możemy miejscowo zakryć prześwity na skroniach czy czubku głowy lub całkowicie przykryć pozbawiony włosów skalp. Co ważne, pasma mocowane na specjalnej bazie wykonywane są od podstaw dla każdego klienta, co pozwala na ich idealne dopasowanie.

ellen wille

Zagęszczanie włosów

Kolejnym sposobem na dodanie włosom objętości lub przedłużenie ich długości jest ich zagęszczanie polegające na łączeniu wyrastających z głowy włosów z dodatkowymi pasmami. Pukle mogą być zagęszczane kilkoma metodami, wśród których prym wiedzie zagęszczanie laserowe oraz ultradźwiękowe. Efekt tej kuracji jest wyjątkowo naturalny i subtelny, przez co doceniany przez osoby, które chcą podarować swoim włosom nową jakość.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ