Najmodniejsze torebki

Torebka to nieodłączny element kobiecej garderoby. Na tegoroczną wiosnę polecam zmienić swoją garderobę poprzez zakup najnowszych i najmodniejszych torebek w tym sezonie! W tym artykule przedstawię kilka składowych najmodniejszych torebek w tym sezonie.

Po pierwsze wzór. Ten sezon znacząco będzie odbiegał od pozostałych. Klasyczne czarne torebki odeszły w cień, a na ich miejsce pojawiły się wzorzyste i przyciągające oko modele. Im ciekawiej zadrukowana albo wzorzysta torebka tym lepiej! Nadruki wszelakie od zdjęć po proste motywy jak i wzorki we wszystkich kolorach i rodzajach.

Daje to dużą możliwość stylizacji i doboru. Najlepiej jest jednak łączyć motyw z torebki z motywem na ubraniu, na przykład motyw komiksowy albo kwiatowy mieć na koszulce i torebce. Nie jest to zbyt łatwe rozwiązanie, ale daje ogromne efekty. Warto się postarać by uzyskać świeży design.

Jeżeli chodzi o fason to tej wiosny najmodniejsze się torebki półksiężyce albo podkowy. Obojętny tutaj jest rozmiar, liczy się przede wszystkim kształt. Torebka w takim kształcie i z ciekawym motywem na pewno zwróci wzrok i będzie wpasowana w najmodniejsze trendy. Również torebki skórzane, miękkie i plastyczne będą mile widziane w tym sezonie. Dzięki ich właściwościom będzie je można nosić w ręce. Małe torebki, które pomieszczą jedynie telefon i drobiazgi będą mile widziane w tę wiosnę. Plecaki nadal w modzie, natomiast do przeszłości odchodzą długie paski. W tym sezonie torebkę będzie się nosiło w rękach.

Kolorystyka. Niewątpliwie najmodniejsza będzie biel oraz jej pochodne, czyli pastele. Oprócz bieli pojawią się również dodatki w ciekawych landrynkowych kolorach, które przełamią prostą biel. Modne jest obecnie zestawianie kontrastowych kolorów. Kolejnymi modnymi kolorami będą kobalt, cytrynowy, karmel oraz fuksja. Metaliczne i błyszczące motywy również nadal w modzie.

Dodatki. Głównymi motywami w dodatkach będzie futerko jako element np. breloczka i na całej powierzchni oraz zastosowanie łańcucha jako paska w torebce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ