Jak się ubrać na pierwszą randkę

Niewątpliwie ubiór jaki masz na sobie jest ważnym elementem podczas pierwszej randki. Dobrze dobrany strój musi się komponować z makijażem oraz uczesaniem. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, więc jeżeli nie masz pomysłu na odpowiedni look to ten artykuł pomoże ci w doborze idealnej stylizacji.

Klasyczna mała czarna. Jest to propozycja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Każda kobieta w swojej garderobie powinna mieć swoją małą czarną sukienkę. Jest ona idealna, ponieważ można ją założyć do każdej okazji. Niezależnie od tego czy jest to spotkanie w pracy czy wieczorne wyjście, wszystko zależy od makijażu, dodatków oraz butów. Wchodząc na randkę w małej czarnej dopasuj do niej skórzaną ramoneskę, subtelną biżuterię oraz wysokie buty. Taki zestaw na pewno zrobi odpowiednie wrażenie.

Formalnie na nieformalne spotkanie. Formalny strój kojarzy się z nudnym ubiorem przeznaczonym do pracy albo na uroczystości szkolne. Jednak jeżeli dobrze dobrać dodatki, rozpiąć nieco bardziej koszulę i założyć bardzo wysokie szpilki to może się okazać, że żaden mężczyzna nie oderwie od nas wzroku.

W marynarce na randkę. To kolejna propozycja, która głównie kojarzy się z pracą. Jeżeli jednak dodać do niej skórzany top na ramiączkach, mocniejszy makijaż oraz ciekawe dodatki to może się to okazać strzałem w dziesiątkę.

Koniecznie w szpilkach. Nikt nie zaprzeczy, a szczególnie mężczyźni, że szpilki to obuwie w jakim kobiet powinna chodzić i jakie każda powinna mieć. Wysokie szpilki podkreślają kobiece atrybuty oraz wysmuklają sylwetkę. Oczywiście szpilki muszą być dobrze zestawione ze strojem żeby zrobić dobre wrażenie. Buty te są podstawą w stroju na randkę. Załóż je i zrób ogromne wrażenie na mężczyźnie któremu chcesz się podobać.

Czerwień. Jest to kolor kobiecy i mocno przyciągający spojrzenia. Niestety większość kobiet wychodzi z założenia, że na randkę trzeba ubrać stonowany strój. Jednak polecam postawić na wyrazistą czerwoną sukienkę zestawioną z czarnymi szpilkami i czarną kopertówką.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ