Lakiery hybrydowe do paznokci u dłoni i stóp z roku na rok zyskują większą popularność. Nic dziwnego, są one wyjątkowo wytrzymałe, eleganckie i nie niszą płytki paznokcia. To świetna alternatywa dla grubych paznokci żelowych i zwykłych lakierów, które nie są zbyt trwałe. A gdzie najlepiej kupić dobre lakiery hybrydowe? Najlepiej poszukać w internecie.

Duży wybór kolorów, wysokiej jakości akcesoria

Dobry sklep z lakierami hybrydowymi to taki, w którym znajdziemy całą gamę akcesoriów i wiele palet kolorów lakierów. Warto zwrócić tutaj uwagę na lakiery hybrydowe Ekert Nails. Renomowana marka oferuje wiele modnych odcieni i najwyższej klasy produkty, które będą długo utrzymywać się na płytce paznokci. Lakiery hybrydowe od tego dystrybutora słyną z niezawodności, trwałości i dużej pigmentacji, przez co kolory są niezwykle nasycone, barwne i eleganckie.

Dlaczego warto stosować hybrydy?

Lakier hybrydowy utrzymuje się na odpowiednio przygotowanej płytce paznokcia przez minimum dwa tygodnie. To chyba jego największa zaleta. Hybrydowe lakiery są także bardziej odporne na ewentualne mechaniczne uszkodzenia (zadrapania). Istnieje małe ryzyko pojawienia się odprysków przez pierwsze 14 dni noszenia danego koloru. Kolejną zaletą jest nieniszczenie paznokci, inaczej niż w przypadku lakierów żelowych, które znacznie pogarszają kondycję płytki. Hybrydy są łatwiejsze do ściągnięcia, ponieważ nie przywierają do paznokcia tak mocno jak ich żelowe odpowiedniki. To dobry sposób na piękne paznokcie przez cały czas!

[Głosów:5    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ