Shellac i Love Me to sposoby na udane hybrydy!

Manicure hybrydowy ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość doboru wysokiej jakości produktów do jego wykonania – takich marek, jak Shellac czy Love Me.

Podstawową zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Podczas gdy manicure tradycyjny bez skazy utrzymuje się na naszych paznokciach najwyżej cztery dni, po odpowiednim nałożeniu lakieru hybrydowego kolor utrzymuje się przez około dwa tygodnie, a utwardzony nie odpryskuje, nie ściera się i nie matowieje, jest także odporny na wszelkie zarysowania . Żelowe lakiery UV łączą w sobie cechy lakierów tradycyjnych oraz żelu UV, takie jak: różnorodne  kolory, łatwość aplikacji oraz wysoki połysk.

Co jednak najważniejsze – manicure hybrydowy nie ingeruje w płytkę paznokcia, a wręcz chroni ją przed codziennymi czynnościami. Jeśli nosisz manicure hybrydowy, stosując przy tym codzienną pielęgnację, głębokiego nawilżenia to Twoje paznokcie będą mocniejsze i zdrowsze. Lakiery hybrydowe znajdują też zastosowanie u osób, które nie mogą korzystać z żelu lub akrylu lub, posiadają cienkie paznokcie.

Dobry produkt to udany manicure

Dobrej jakości lakiery hybrydowe umożliwiają szybkie i pozbawione problemów usuwanie ich z paznokci. To pozwala na zrobienie kolejnego manicure hybrydowego, polegającego na wstępnym przygotowaniu paznokci, nałożeniu bazy, nałożeniu właściwego koloru oraz nałożeniu lakieru nawierzchniowego, a każdy z tych etapów obejmuje również utwardzanie w odpowiedniej, specjalnie przystosowanej do systemu lampie UV lub lampie LED.

Hybrydy Shellac

Prace nad lakierami hybrydowymi Shellac – zanim jeszcze zostały one wprowadzone do dystrybucji – trwały pięć lat. Pozwoliło to na maksymalne dopracowanie udostępnionych produktów. To nie tylko szeroki wachlarz kolorów (pastelowych, perłowych, z drobinkami) ale również możliwość łączenia barw, dzięki czemu powstają zupełnie nowe odcienie. Shellac to przede wszystkim bezpieczeństwo. Lakiery zawierają formułę 7-free, co oznacza, że są wolne od toulenu, kamfory, formaldehydu, ftalanów (DBP), żywicy formaldehydowej, ksylenu oraz ketonu metyloetylowego (MEK). Dzięki temu są one hipoalergiczne i nie powodują uczuleń. Innowacyjna formuła nie wymaga również matowienia naturalnej płytki paznokciowej przed nałożeniem lakieru hybrydowego, który  jest rozpuszczalny w ciągu 5-10 minut, bez piłowania w trakcie zdejmowania.

Hybrydy Love Me

Z najwyższą starannością i dokładnością marka Ekert Nails zaprojektowała i wyprodukowała również lakiery Love Me. Są one rozpuszczalne, więc nie trzeba ich piłować podczas usuwania, a przed nałożeniem płytka nie musi być matowiona. Są także w pełni kryjące, a intensywne kolory, bez perły nie pozostawiają smug. Lakiery są hipoalergiczne, a zatem – bezpieczne. Cechuje je ekonomiczna pojemność (15 ml), a w ofercie znajdują się aż trzy topy do wyboru: Nabłyszczający, Matt i „suchy” No Wipe. Pełna oferta dostępna jest w sklepie Ekert Nails – https://sklep.ekertnails.pl/120-lakiery-hybrydowe.

Kluczem do uzyskania najlepszego efektu  manicure hybrydowego, jest jakość zastosowanych produktów. Z pewnością gwarantują ją marki CND Shellac oraz EKERT NAILS Love Me.

[Głosów:19    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ