Najlepsze marki w hurtowni Kosmepro
Najlepsze marki w hurtowni Kosmepro

Szukasz najlepszych, profesjonalnych marek kosmetyków za niewielką cenę? Hurtownia Komepro Ci to zapewni. Posiadamy najlepsze Polskie i zagraniczne marki ciągle poszerzając swoją ofertę o nowości. Najważniejsze, aby kosmetyki były naturalne, takie jak ty. Nasza hurtownia sprzedaje kosmetyki po cenach hurtowych, a nie detalicznych. A dla stałych klientek ma szereg promocji i rabatów, z których warto skorzystać. Możesz wybrać jaką promocję wolisz. Upust cen, czy przesyłka kurierska za darmo. Nasza oferta jest skierowana do gabinetów kosmetycznych, salonów SPA, profesjonalnych kosmetyczek i kosmetologów, jak również wspieramy edukację, dlatego naszą ofertę gorąco polecamy szkołom o kierunkach kosmetycznych. Zakupy u nas nie są wiążące, nie podpisujemy umowy, dlatego to Ty decydujesz, za jaką kwotę kupujesz, kiedy chcesz zamówić i czy chcesz nadal z nami współpracować. Dla utrzymania klienta przy sobie każde zamówienie realizujemy ekspresowo. Dbamy o klientów, tak samo, jak o nasze kosmetyki.

W naszej ofercie posiadamy same najlepsze profesjonalne marki. Znane i cenione polskie produkty takich firm jak najstarsza Jadwiga, zawsze naturalna Bielenda, innowacyjny Apis, z których możesz wybrać tę najlepszą, a jeżeli masz wątpliwości, doradzimy Ci. Chcemy, aby każdy salon i gabinet w Polsce miały jak najlepsze produkty i były dopasowane do profilu twojego salonu. Oprócz Polskiej wysokiej klasy mamy również włoskie firmy takie jak Podocare, która zajmuje się upiększaniem stóp. Leczy podologiczne problemy i cieszy się zaufaniem konsumentów. ISol to również włoskie produkty, których działaniem jest poprawianie kondycji skóry i jej odmłodzenie. Posiadamy cały zestaw kosmetyków, również te, które działają przy użyciu sprzętów kosmetycznych. Produkty te zastosujesz przy użyciu fal radiowych, infuzji tlenowej, oksybrazji czy elektroporacji. Posiadamy też bandaże do zabiegów na ciało wyszczuplające, witaminowe, z minerałami i antycelulitowe. Beta-skin to produkty medyczne, które pomagają przy skórze suchej i wrażliwej, łuszczycy, nadmiernym wydzielaniem łoju, czy przy atopowej skórze. Kosmetyki te mogą być stosowane jedynie przez profesjonalistów. Elle to marka, która produkuje produkty do depilacji takie jak masa cukrowa.

W naszej ofercie również szeroka gama sprzętów i akcesoria do zabiegów kosmetycznych. Frezarki, kombajny kosmetyczne, autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz płyny do dezynfekcji i sterylizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oraz do odwiedzenia strony https://kosmepro.pl/.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ