Kobiety marzą o posiadaniu pięknego, jędrnego i płaskiego brzucha. Każdej z pań dodaje to pewności siebie, zwiększa poczucie własnej atrakcyjności i zwyczajnie poprawia humor. Wizerunek jest niezwykle ważny we współczesnym świecie, nie dziwi zatem, że ludzie dążą do tego, by był jak najlepszy. Niestety, osoby korzystające z zabiegu takiego jak liposukcja brzucha, bywają posądzane o lenistwo i brak systematyczności w diecie lub ćwiczeniach. Wcale nie musi być to prawdą. Mogą starać się uzyskać zgrabną sylwetkę innymi sposobami, które w ich przypadku po prostu nie działają. Jedynym rozwiązaniem problemu może być odsysanie tłuszczu. Tylko w ten sposób efekt będzie naprawdę zadowalający.

Kto może skorzystać z liposukcji brzucha

Liposukcja to zabieg, do którego należy uzyskać kwalifikację przez lekarza. Co to oznacza w praktyce? Lekarz zapoznaje się z wynikami badań ogólnych pacjenta, takich jak morfologia, próby wątrobowe czy wskaźnik CRP, przeprowadza dokładny wywiad oraz ogląda ciało pacjentki, aby zaznaczyć na nim obszar do poprawy. Jeżeli na tym etapie nie zauważy przeciwwskazań zdrowotnych, zabieg odsysania tłuszczu może zostać przeprowadzony. Wystarczy tylko umówić się na dogodny termin, oraz pamiętać o tym, że po zabiegu przez kilka dni należy zmniejszyć aktywność.

Rekonwalescencja po zabiegu

Wszystkie osoby, które rozważają poddanie się temu zabiegowi powinny zdawać sobie sprawę, że rekonwalescencja trwa kilka dni, a zatem należy się oszczędzać i prowadzić mniej aktywny tryb życia. Oczywiście czas mija szybko i wracamy do pełnej sprawności, ciesząc się doskonałymi efektami zabiegu. Przez dwa tygodnie niezbędne jest noszenie specjalnej bielizny uciskowej, jednak nie stanowi to dużej niewygody. Jeżeli będziemy się stosować do wszystkich pozabiegowych zaleceń personelu medycznego, liposukcja brzucha szybko ukaże efekty. Odsysanie tłuszczu to skuteczna metoda radzenia sobie z uporczywym, zalegającym w różnych partiach ciała tłuszczem, efekty widoczne są już po jednym zabiegu, bardzo długo się utrzymują. Efektywny sposób radzenia sobie z mankamentami urody wynikającymi z nadwagi.

Gdzie można poddać się zabiegowi liposukcji brzucha

Zabiegi liposukcji brzucha prowadzone są w każdym dużym mieście przez specjalizujące się w tym kliniki medycyny estetycznej. Warto szukać takiej, w której liposukcja przeprowadza się za pomocą najnowszej generacji laserów, dzięki czemu jest ona znacznie mniej inwazyjna, efekty są jeszcze lepsze. Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach oferuje właśnie takie usługi.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ