Laser diodowy na naczynka

0
2118

Nieestetyczne, rozszerzone lub popękane naczynka to problem wielu kobiet, a także mężczyzn. Naczynia krwionośne są uwidocznione pod naskórkiem jako czerwone lub szare żyłki. Pojawiają się najczęściej na skórze twarzy, nóg, a także innych częściach ciała. Najliczniej występują na policzkach, skrzydełkach nosa, w okolicy łydki, okolicy podkolanowej czy na udach.

Stanowią przede wszystkim defekt estetyczny, jednak nieleczone mogą stać się przyczyną poważniejszych problemów zdrowotnych. Na szczęście współcześnie istnieją niezawodne, bezinwazyjne metody, dzięki którym raz na zawsze można pozbyć się tzw. pajączków. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w gabinecie medycyny estetycznej i zamknięcie popękanych naczynek za pomocą najnowocześniejszych technologii z użyciem lasera.

Usuń naczynka szybko i bezboleśnie laserem diodowym

Do poradzenia sobie z tego typu problemem idealny będzie laser diodowy na naczynka, który walczy z pajączkami skutecznie i bezboleśnie. Użycie lasera jest efektywne i szybko przynosi oczekiwane rezultaty. Laser może być wykorzystany w walce z drobnymi, pojedynczymi naczynkami, jak i grubymi, łączącymi się ze sobą. Wiązka pozwala dotrzeć do naczynek znajdujących się na różnych głębokościach.

Jak działa Laser VLight?

Do zwalczania problemu popękanych naczynek polecany jest niezawodny Laser VLight. Jest to laser półprzewodnikowy zwany też diodowym opracowany w ciągu ostatnich lat. Jest wykorzystywany w medycynie estetycznej jako skuteczna metoda walki z nieestetycznymi pajączkami. Zastosowana w laserze polskiej marki Medika wiązka światła o długości 810 nm jest skuteczna i co równie ważne, w pełni bezpieczna.

Przy wykorzystaniu takiej częstotliwości lasera, hemoglobina z łatwością pochłania światło, które następnie podgrzewa naczynia krwionośne znajdujące się pod skórą i powoduje ich zamknięcie. Zmiany skórne znikają, a skóra odzyskuje swój dawny, piękny wygląd. Bardzo istotną kwestią jest fakt, iż podczas tego zabiegu skóra nie zostaje w żaden sposób uszkodzona, bowiem woda znajdująca się w komórkach charakteryzuje się bardzo niskim poziomem absorpcji światła lasera, dzięki czemu nie oddziałuje on na komórki skóry. Zabiegi są ponadto bezbolesne, istnieje jedynie możliwość odczuwania niewielkiego krótkotrwałego ukłucia lub pieczenia.

Szybkie efekty laserem diodowym

Efekty są widoczne już po jednym zabiegu w przypadku pojedynczych naczynek. Jeżeli pajączki są większe, bardziej widoczne, zajmują duży obszar na skórze lub są usytuowane głębiej, konieczne może okazać się powtórzenie zabiegu. Wszystko zależy od tego, jak zaawansowane są zmiany. Profesjonalny medyczny Laser VLight marki Medika jest doskonałym wyposażeniem gabinetów medycyny estetycznej. Najnowocześniejsza technologia zastosowana w urządzeniu gwarantuje skuteczność działania, bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Zalety Lasera VLight

Laser VLight marki Medika szybko i bezboleśnie usuwa nieestetyczne naczynka z różnych części ciała. Wyposażony jest w specjalną sondę zabiegową, która umożliwia regulację wielkości plamki lasera i dostosowania jej według potrzeb.

Laser VLight marki Medika posiada bezobsługowy system chłodzenia powietrznego, dzięki czemu nie dochodzi do przegrzania maszyny, co mogłoby skutkować oparzeniami. Najwyższej jakości emiter firmy Dilas został wyprodukowany w Niemczech. Ponadto Laser VLight marki Medika posiada wygodny, dotykowy ekran i intuicyjny interfejs w języku polskim. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

Dlaczego warto laser diodowy?

Popękane naczynka są problemem estetycznym wielu osób mogącym powodować kompleksy. Dzięki najnowszej technologii wykorzystywanej przez laser diodowy na naczynka można szybko i bezboleśnie usunąć ten defekt, aby na nowo cieszyć się piękną, zadbaną i zdrową skórą. Laser VLight polskiej marki Medika to urządzenie najwyższej jakości, co gwarantuje skuteczne zabiegi i satysfakcję klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ