Jak odróżnić wysypkę alergiczną od wysypki przy chorobie zakaźnej

0
wysypka
fot. pixabay.com

Wysypka to objaw alergii, ale też równie często może świadczyć o chorobie. To jaką postać przyjmuje, jak wygląda wysypka może nam wskazać, jaka jest jej przyczyna. Dzięki temu możemy podjąć odpowiednie kroki – zażyć leki przeciwalergiczne lub udać się do lekarza. Jak odróżnić wysypkę alergiczną od wysypki związanej z chorobą zakaźną?

Zobacz też: https://www.zdrowie.info.pl/wysypka/

Wysypka to zmiany na skórze, które mogą przyjąć różna postać. Czasami są to  niewielkie bąblem wypełnione przezroczystym płynem, kiedy indziej rozlewające się czerwone plamy czy drobne, czerwone krostki. Wygląd wysypki zależny jest od czynnika, który ją w wywołuje.

Wysypka alergiczna

Wysypka alergiczna nazywana pokrzywką. Zazwyczaj występuje w formie drobnych czerwonych krostek, które wyglądem przypominają te, które powstają po poparzeniu się pokrzywą. Pokrzywkę alergiczną mogą wywołać zewnętrzne alergeny jak na przykład kosmetyki,  proszek do prania, skład tkaniny (np. lateks). Określana jest jako wysypka kontaktowa. Pojawia się w miejscu, które miało styczność z alergenem. Drugi typ wysypki to ta wywołana przez spożywane produkty, napoje czy leki. Wówczas pokrzywka pojawia się prawie na całym ciele, obejmuje tułów i kończyny. Znika zazwyczaj po kilku, kilkunastu godzinach. Pierwszym naszym krokiem w takim wypadku powinno być odizolowanie się od alergenu. Reakcję alergiczna złagodzi też wapno przyjmowane doustnie. Jeśli wysypka jest intensywna i nie znika konieczne będą leki przeciwalergiczne, przepisane przez lekarza. 

Wysypka jako objaw choroby zakaźne

Wysypka towarzyszy też często chorobie zakaźnej, szczególnie chorobom wieku dziecięcego. Większość z nich została wyeliminowana dzięki szczepieniom, jak odra, czy różyczka. Wciąż jeszcze zdarza się jednak ospa czy szkarlatyna. W przypadku ospy wietrznej wysypka ma postać pojedynczych pęcherzyków napełnionych bezbarwnym płynem. Mogą pojawić się na całym ciele w odstępach kilku dni i bardzo swędzą. W przypadku szkarlatyny wysypka ma postać małych czerwonych kropek zlewających się w plamy. Skóra wygląda jak pokłuta ostrą szczotką. W przypadku podejrzenia którejś z tych chorób konieczne jest skontaktowanie się z lekarzem, który poinstruuje co do leczenia. 

Przeczytaj też: http://www.silvanspa.pl/zalety-drenazu-limfatycznego/

Minimalizm w szafie- jak tego dokonać?

0
minimalizm

Minimalizm to nie tylko wystrój wnętrza, ale również i styl życia. Doliczając do tego także ubrania oraz dodatki dla domu czy kosmetyki. W życiu tak samo jak w garderobie da się osiągnąć taki efekt oraz wciąż mieć się w co ubrać. W jaki sposób zacząć wprowadzać minimalizm do swojej szafy? Co w sytuacji kiedy wymagany jest dany wygląd na przykład do szkoły lub w sytuacji okolicznościowej? Odpowiadamy!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/minimalizm-w-szafie/

Kapsuła garderobowa – czym jest i jak z niej korzystać?

Taką kapsułę możemy porównać na przykład do pakowania się na wakacje. Kiedy planujemy wakacje w dane miejsce zabieramy ze sobą tylko takie rzeczy, które będą nam niezbędne na każdy dzień. Nie zabieramy wtedy ze sobą całej swojej szafy oraz miliona dodatków. Dla przykładu jeżeli jedziemy w ciepłe kraje zabieramy ze sobą stroje kąpielowe oraz lekkie ubrania. Nie musimy zabierać ze sobą czapki, rękawiczek oraz szalika.

Tak samo jest w przypadku kapsuły garderobowej. Do naszej szafy pakujemy tylko rzeczy, które będą dla nas odpowiednie na przykład na dany miesiąc, czy też porę roku. Ubrania, które nie przydadzą się teraz wynosimy na strych, bądź do piwnicy. Pamiętajmy jednak, żeby odpowiednio je zabezpieczyć. Jest to wspaniały sposób nie tylko na oszczędność pieniędzy, jako że nie musimy co chwila kupować nowych rzeczy, ale także zaoszczędzenie miejsca. Dodatkowo bardzo przyjemny aspekt to to, że im mniej rzeczy znajduje się w twoim mieszkaniu, tym mniej sprzątania oraz łatwiej będzie utrzymać porządek. Taka garderoba to jak widzisz same korzyści. W jaki sposób więc osiągnąć taki minimalizm w swojej szafie?

Minimalizm w szafie – od czego zacząć?

Jeżeli masz problem z przybyciem się rzeczy oraz nie wiesz, które zostawić, a których się pozbyć dobrym trikiem będzie przewieszenie wszystkiego w szafie na jedną stronę. O co chodzi? Wykonujemy eksperyment, w którym w swojej szafie wszystkie wieszaki układamy w jedną stronę. Oczywiście wieszaki, na w których znajdują się ubrania. Następnie ubrania które zostały przez ciebie założone odwieszaj w drugą stronę. Po miesiącu sprawdź jak wyglądają rezultaty. Dzięki temu będziesz wiedzieć, które ubrania wziąć pod uwagę podczas sortowania.

Zasada to oczywiście nie zalicza się do wieczorowych kreacji oraz niecodziennych stylizacji. Takie ubrania zawsze powinny być obecne w naszej szafie. Zawsze powinno być w niej coś eleganckiego oraz szykownego.

Zobacz też: https://pontipino.pl/plusy-i-minusy-kominka/

Jak wygląda proces produkcji herbaty?

0
Jak wygląda proces produkcji herbaty

Herbata to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. W jaki sposób produkuje się herbatę?

Czym jest frezarka do paznokci i kiedy warto się na nią zdecydować?

0
frezarka do paznokci
fot. pexels.com

Frezarka to coraz bardziej popularne urządzenie, które ułatwia dbanie o paznokcie. Służy ono do precyzyjnego usuwania skórek. Dowiedz się więcej czym jest frezarka, kiedy warto w nią zainwestować oraz poznaj jakie ma minusy jej stosowanie względem paznokci!

Zobacz też:  http://www.gautama.pl/frezy-do-paznokci/

Czym jest frezarka?

Frezarka do paznokci jest znana jako urządzenie do eliminowania skórek, natomiast tak naprawdę jest to urządzenie wielofunkcyjne. Można je wykorzystywać w szeroko rozumianych zabiegach pedicure i manicure. Poza eliminacją skórek, frezarka służy również do usuwania odcisków, nagniotków, zgrubień skóry, zgrubiałych nierówności, a nawet pomaga wyrównać powierzchnię paznokcia. 

Frezarka jest bardzo skutecznym narzędziem i stosunkowo łatwym w obsłudze. Tak naprawdę, zwłaszcza jeśli chodzi o wycinanie skórek, to większą krzywdę można sobie zrobić cążkami, aniżeli właśnie frezarką. Chociaż nieumiejętne stosowanie frezarki do paznokci również może być niebezpieczne, np. gdy zbyt mocno wytniemy skórki, ponieważ możemy się wtedy pokaleczyć, a także zaburzyć prawidłowy wzrost paznokcia. Należy pamiętać, że paznokieć który wyrasta jest dopiero twardy, a ta część niewidoczna, która znajduje się właśnie pod skórką jest miękka i podatna na zniszczenia. Trzeba więc być delikatnym, ponieważ uszkodzenia paznokcia sprawi, że wyrośnie on nierówny, co później wymaga ogromnej cierpliwości w czekaniu, aż odrośnie, a wiadomo, że nie trwa to jednego dnia. Stąd więc warto zdecydować się na frezarkę, bo tak ogólnie ujmując jest prostsza w obsłudze niż cążki, ale mimo wszystko trzeba nauczyć się ją obsługiwać.

Jaką frezarkę wybrać?

Jeśli frezarka ma posłużyć wyłącznie na twoje potrzeby i jedynie do wycinania skórek, to sprawdzi się jej najprostszy i najmniejszy model. Dzięki temu będzie bardzo praktyczna. Jeśli chcesz jednak więcej funkcji takiej frezarki, to lepiej sprawdzi się u ciebie model wielofunkcyjny, jednak musisz liczyć się z tym, że jest większy, droższy a z tego względu mniej praktyczny. Tak naprawdę na tzw. domowe potrzeby wystarczy ci frezarka przypominająca długopis, bez dodatkowej skrzyni, dzięki temu zawsze i szybko będziesz mogła z nich korzystać.

Przeczytaj też: http://www.naszawitryna.pl/latwa-przeprowadzka-dzieki-wozkom-transportowym/

Kosmetyki z aloesem

0
aloes

Ciało to świątynia, o którą należy dbać. Szczęśliwie wzrastająca część polskiego społeczeństwa zdaję sobie z tego sprawę. Przede wszystkim Z tej przyczyny rosnącą popularnością cieszą się wysokiej jakości produkty nieprzetworzone oraz suplementy diety. Niemniej jednak należy mieć na uwadze, że nie każdy produkt z prozdrowotnymi składnikami musi spełniać nasze oczekiwania.

Wyjątkowy aloes

Każda osoba, która rozpoczęła swoją przygodę z aktywnością fizyczną oraz z zbilansowanym sposobem odżywiania słyszała o niepowtarzalnych właściwościach aloesu. Roślina ta ze względu na zawarte w niej witaminy, tłuszcze oraz inne mikroelementy ma zbawienny wpływ na organizm. Z tego względu poszczególne gatunki aloesu wykorzystywane są zarówno w przemyśle kosmetycznym, jak i w medycynie. Co jeszcze warto wiedzieć na temat aloesu? Odpowiadamy!

W przypadku przemysłu kosmetycznego aloes najczęściej wykorzystywany jest w różnorodnych preparatach do leczenia skóry trądzikowej, czy też ze względu na swoje właściwości wzmacniające oraz przeciwłupieżowe do pielęgnacji różnych typów włosów. Z kolei w medycynie jest to wspaniały składnik, który pomaga w leczeniu ran, czy też alergii. Aloes wpływa również pozytywnie na poprawę ogólnej odporności organizmu. Jak wybrać odpowiednie aloes?

Różne gatunki i różne zastosowania

Współcześnie na świecie rośnie około 550 różnorodnych gatunków aloesów. Niestety jedynie niewielka część z nich znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce, czy też w medycynie. Omawiając najbardziej wykorzystywane gatunki należy wspomnieć zarówno o aloesie drzewiastym, jak i o aloesie zwyczajnym. Zarówno pierwszy, jak i drugi gatunek ze względu na swoje niepowtarzalne właściwości wykorzystywany jest przez ludzkość od starożytności.

Gatunkiem, z którym mamy największą styczność jest aloes drzewiasty. Wynika to przede wszystkim z faktu wykorzystania go jako popularna roślina doniczkowa. Roślina ta chociaż nie znajduje szerszego zastosowania w medycynie to tak samo jak aloes zwyczajny była ona na przestrzeni wieków wykorzystywana w kosmetyce oraz w produktach dermatologicznych. Niemniej jednak aloes drzewiasty nie jest on tak szeroko wykorzystywany, jak Aloe vera, czyli aloes zwyczajny.

Nadzwyczajny aloes zwyczajny

To właśnie w tym gatunku aloesu znajduje się największa ilość różnorodnych mikro i makroelementów, które mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Zawarte w miąższu Aloe Vera witaminy z grupy A, B1, B2, B6, B12, czy też C i E w połączeniu z obecnością tłuszczy oraz wapnia, cynku, czy też żelaza sprawia, że przyjmowanie tej rośliny to najlepsza rzecz, jaką możemy zrobić dla swojego organizmu. O czym warto pamiętać?

Należy mieć na uwadze, że Aloe Vera (https://forever-kosmetyki.pl/) może być przyjmowany w bardzo różnych formach. Mogą to być kremy, żele, czy też suplementy diety. Niemniej jednak, aby mieć pewność co do wysokiej jakości preparatu zawsze powinniśmy wybierać te produkty, które posiadają certyfikat wystawiony przez Międzynarodową Radę Naukową ds. aloesu (IASC), Tylko w takiej sytuacji możemy mieć pewność, że zakupiony produkt ma realne właściwości prozdrowotne.

TOP jesienne sukienki

0
sukienki na jesień
fot. pexels.com

Kto powiedział, że sukienki można zakładać tylko i wyłącznie latem i wiosną? Poznaj typy sukienek, które idealnie sprawdzają się jesienią, zarówno tą wczesną, jak i późną, gdy nadchodzi już zima. Dowiedz się, jak nosić takie jesienne sukienki!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/sukienki-na-jesien/

Typy jesiennych sukienek i jak je nosić

Jesienią możesz tak naprawdę zakładać każdy typ sukienki. Sprawdzą się zarówno te krótkie, o średniej długości i do samych kostek. Nie chodzi o to, że jakaś sukienka na jesień odpada, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią i dopasujesz do niej odpowiednie elementy ubioru.

Sukienka mini

Mogłoby się wydawać, że krótkie sukienki są tylko na lato lub wiosnę, gdy dni są naprawdę ciepłe. To zupełnie nieprawda. Sukienki krótkie typu mini możesz śmiało zakładać jesienią, a nawet zimą. Może obawiasz się, że będzie to wyglądać karykaturalnie i jakby nie pasuje do aury. Spokojnie, wystarczy, że sukienka jaką wybierzesz będzie z grubego materiału – już to wystarczy, aby optycznie wcale nie wydawała się taka krótka i jednocześnie pasowała na jesień. W krótkich sukienkach jesiennych sprawdzają się również grube rajstopy w kolorze melanż oraz wzorzysty wzór materiału sukienki, a także buty z dłuższą cholewką. Dzięki temu całość wygląda solidnie, jesiennie, a jednak noga jest pokaza, a stylizacja kobieca.

Sukienki midi i długie do ziemi

Sukienki typu midi mogą sięgać zarówno do połowy łydki, jak i nad kostkę. Dzięki takiej długości nie musisz zakładać rajstop, które prezentują się masywnie, czyli tych typu melanż. Podobnie jest z butami – możesz założyć lżejsze, chociaż kozaki też się sprawdzają. Praktycznie tak samo jest w kontekście sukienek do ziemi, właściwie te dwa typu sukienek można traktować tak samo. Możesz również na jesień założyć cienką sukienkę, która będzie pasować na jesień do grubszych rajstop i cieplejszych butów.

Pamiętaj, że dodatki również mają wpływ na to, jak prezentuje się dana stylizacja. Jeśli dobierzesz ciężkie i ciepłe dodatki i okrycie – całość będzie prezentować się masywniej i jesienniej.

Przeczytaj też: http://www.home-bazaar.pl/jak-wybrac-dobre-lozko-malzenskie-do-sypialni/

Podstawowy zestaw lakierów hybrydowych

0
lakier
fot: pixabay.com

Najbardziej popularną formą stylizacji paznokci od kilku sezonów jest niezmiennie hybryda. Kobiety pokochały ją za wytrzymałość i efekty dekoracyjne, jakie umożliwia. Z ekscytacją udajemy się co 3 tygodnie do kosmetyczki, zastanawiając się, co nam zaproponuje, jakie nowe  wzory są dostępne. A gdyby tak robić hybrydę samodzielnie? Stworzyć w domu mały salon kosmetyczny? Jeśli masz dryg do prac manualnych z pewnością ci się to uda. Potrzebujesz tylko odpowiedniego wyposażenia. 

Zobacz też: http://trzypion.pl/zestaw-lakierow-hybrydowych-podstawa-domowego-manicure/

Zakładanie hybrydy w domu

Trzeba przyznać, że założenie hybrydy to dość kosztowny zabieg. W zależności od salonu jego cena waha się między 50 a 100 złotych. To jak najbardziej racjonalna cena, jeśli weźmiemy pod uwagę, że koszt sprzętów i produktów wysokiej do nałożenia hybrydy jest wysoki. Do tego jest to czasochłonny proces, zdjęcie starej hybrydy i założenie nowej trwa 1,5 do 2 godzin. Cena uwzględnia pracę kosmetyczki w tym czasie. Nie każdy może sobie pozwolić na taki regularny wydatek. Dla innych z kolei wiąże się to z koniecznością dojazdu lub długie i niestandardowe godziny pracy uniemożliwiają umówienie wizyty. W takich wypadkach warto pokusić się na samodzielne wykonanie hybrydy, jeśli czujemy się na siłach. 

Potrzebny sprzęt

Na samym początku trzeba zakupić podstawowe wyposażenie. Najważniejsza jest lampa uv. To ona utrwala lakiery. Lampa powinna mieć odpowiednia moc. Nie dajmy się skusić na tańsze, ale słabsze modele. Jeśli promieniowanie będzie zbyt słabe nie zwiąże odpowiednio lakieru, a wtedy zawarte w im substancje chemiczne mogą wchłaniać się do organizmu. Kolejnym niezbędnym urządzeniem jest frezarka wraz z kompletem wierteł. To nią ściągniesz starą hybrydę, nie uszkadzając płytki paznokciowej. Na początku używaj najgrubszych wierteł, które pozwolą usunąć większość starego lakieru. Potem użyć cieńszych, by precyzyjnie spiłować ostatnia warstwę. Jeśli planujesz od razu założyć kolejną hybrydę, nie musisz usuwać całej do końca. 

Niezbędne lakiery

Do założenia hybrydy potrzebujesz bazy, topu, primera. PRzyda się także cleaner do oczyszczenia paznokcia na sam koniec. I wreszcie, zestaw lakierów hybrydowych w twojej ulubionej kolorystyce. 

Przeczytaj tez: http://www.modaforte.pl/najlepszy-sportowy-zegarek-dla-kobiety/

Ozdoby na paznokcie – trendy na obecny sezon

0
paznokcie
fot: pixabay.com

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety. Dzięki hybrydzie nasze paznokcie mogą być nie tylko zadbane, ale tez zachwycanie nietuzinkową stylizacją. W czasach, gdy do dyspozycji miałyśmy jedynie zwykle lakiery szkoda było nam poświęcać czas i pieniądze na zdobienia, które po 3 dniach odpryskiwały i trzeba było je zmyć. Dzięki hybrydzie możemy zaszaleń z ozdobami i cieszyć się pięknymi paznokciami.

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/modne-ozdoby-na-paznokcie-co-wybrac/

Gradienty i obre

Tonalne przejścia na paznokciach są nadal w modzie! Zmieniła się jedynie paleta barw, z której będziemy w tym sezonie korzystać. Popularne będzie ombre z pastelowych odcieniach i gradienty w mocnych neonowych barwach. Najpiękniejszy, delikatny efekt przejścia osiągniemy stosując pyłki. 

Motywy kwiatowe

Symbolem wiosny i lata są kwiaty i to właśnie je będzie można najczęściej zobaczyć na paznokciach w najbliższych miesiącach. Klasyczne róże usuną się w cień, prym będą natomiast wiodły lekkie kwiaty – lilie, piwonie, frezje. Najważniejsza będzie nie ilość, a jakość. Warto postawić na jeden większy okaz na paznokciu, za to akcent postawmy na szczegóły, zwłaszcza na cieniowanie. Najlepiej sprawdza się w tym przypadku farbki akwarelowe, które trzeba później zabezpieczyć dodatkową warstwa ochronną. 

Metaliczny połysk

Jeśli jesteś miłośniczką diamencików i cyrkonii na paznokciach, muszę cię zmartwić – to nie jest ich czas. Możesz jednak dodać swoim paznokciom dodatkowego blasku w inny sposób – stosując samoprzylepna folie metaliczną. Daje fantastyczny efekt marmurka.

Postaci z kreskówek

Hitem tego sezonu są obrazki postaci z kreskówek, zazwyczaj dwie na jednaj ręce. Tu trzeba się wykazać wprawna ręką, precyzją i , co tu dużo mówić, talentem artystycznym. Najchętniej wykorzystywanym motywem będą królik Bugs, kanarek  Tweety, kot Sylwester, jak również postaci z popularnych komiksów. 

Letnie akcenty

Drugim popularnym rodzajem malunków będą letnie motywy jak flamingi, jednorożce, lemoniady, a także owoce: arbuzy, cytrusy. W tym przypadku obowiązują tez cukierkowe i neonowe kolory, które na myśl przywodzą morze, plażę i dobrą zabawę.

Przeczytaj też: http://www.mordewind.pl/co-zrobic-aby-znalezc-prace/

 

Ranking salonów manicure w Warszawie

0
salony manicure w warszawie
fot. pexels.com

Piękne i zadbane paznokcie to coś, o czym marzy każda kobieta. To nadaje jej pewności siebie i lepszego poczucia. Dodatkowo pięknie wystylizowane paznokcie są trendem wśród zabiegów pielęgnacyjnych kobiet.

Zobacz też: http://radiobc.pl/jak-wybrac-najlepszy-salon-manicure-w-warszawie-wiemy-jak-go-znalezc/

Czego oczekiwać po wizycie w salonie?

Jeśli chcesz zadbać o swoje paznokcie, koniecznie udaj się do salonu kosmetycznego. W salonie uzyskasz profesjonalną poradę, jak dbać o swoje paznokcie, a także będziesz mogła wykonać zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne.

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Nie musisz od razu decydować się na sztuczne tipsy, czy różne rozwiązania, które nie idą w zgodzie z twoim stylem. Możesz poprosić o naturalny look, który nie będzie odbiegał od prawdziwego wyglądu zadbanych paznokci.

Jak znaleźć odpowiedni salon manicure?

Jeśli mieszkasz w Warszawie i szukasz dobrego salonu manicure, zrób najpierw odpowiedni research w sieci. Możesz poszukać opinii innych klientek na różnych forach internetowych lub na facebooku. Kieruj się opiniami innych, gdyż zadowolone klientki chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, a te, które nie są zadowolone, również zostawiają swoje opinie w Internecie.

Co powinno znajdować się w salonie?

W dobrym salonie manicure powinno być przede wszystkim sterylnie. To miejsce, w którym powinno być czysto i schludnie, ale także powinna panować atmosfera kojąca i odprężająca.

W salonie również powinny być wszelkie niezbędne narzędzia, za pomocą których manikiurzystka przeprowadzi zabieg na paznokciach. Narzędzia powinny być również sterylne i w dobrym stanie. Na stanowisku również powinna znajdować się dobra lampa, które oświetli twoje paznokcie manikiurzystce, pilniczek, nożyczki, a także kilkanaście różnych lakierów do wyboru oraz odżywki do paznokci i skórek.

Nie zdziw się jak po zakończonej wizycie otrzymasz pilniczek do paznokci, ponieważ kosmetyczki mogą go używać tylko dla jednej klientki. To wszystko ze względu na regulacje dotyczące higieny. A Ty będziesz miała pilniczek do dalszego użytkowania.

Przeczytaj też: http://miejscy.pl/idealny-prezent-swiateczny-dla-niej/

 

Wyglądaj stylowo podczas treningu

0
legginsy
fot. Pixabay.com

Wydawało by się, że ubranie podczas treningu nie ma najmniejszego znaczenia. Jest to oczywiście prawdziwe stwierdzenie jednak często czujemy się tak jak wyglądamy. Jeśli modny i ładny strój ma nas zmotywować do regularnych ćwiczeń, to dlaczego z niego rezygnować?

Przeczytaj też:  http://www.manukazdrowie.pl/jakie-elementy-garderoby-zakladac-do-treningu/

Legginsy czy dres?

Coraz częściej kobiety decydują się na legginsy zamiast dresów. Podkreślają figurę, wygodnie przylegają do ciała i zwykle wykonane są z oddychających materiałów więc możemy poczuć się atrakcyjniej niż w rozciągniętym dresie. Dopasowane legginsy nadają się nawet do dynamicznych ćwiczeń gdyż nawet wtedy nie zmieniają swojego położenia na ciele. Wykonane z dobrych materiałów nie spowodują otarć czy oparzeń na skórze a także nie będą zbyt prześwitujące dzięki czemu będziemy czuć się komfortowo. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów i kolorów więc bez problemu znajdziemy model odpowiadający naszym gustom. Zwykle do wyboru mamy kilka długości więc zarówno wysokie jak i niższe kobiety będą wyglądały zachwycająco.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki możliwości wyboru odblaskowych elementów wszytych w ubranie będziemy widoczni nawet podczas wieczornego joggingu. Jest to szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym gdzie wieczory są długie a widoczność mocno ograniczona. Odblaski pozwolą nam  zostać zauważonym dzięki czemu kierowcy mogą szybko zareagować i zwolnić. Wszystkie powyższe wymagania spełniają na przykład legginsy marki Nessi.

 

Przeczytaj też: http://www.alterstyl.pl/kiedy-stomatolog-skieruje-cie-na-tomograf/

ZOBACZ TEŻ