Manicure hybrydowy w domu – jakie lakiery wybrać?

0
2905

Manicure hybrydowy jest bardzo trwałym sposobem zdobienia paznokci. Nanoszone lakiery mogą bez przeszkód pozostać na paznokciach nawet 2-3 tygodnie czasu. Zazwyczaj jednak przygoda z hybrydą rozpoczyna się w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Manicure hybrydowy jest bardzo trwałym sposobem zdobienia paznokci. Nanoszone lakiery mogą bez przeszkód pozostać na paznokciach nawet 2-3 tygodnie czasu. Zazwyczaj jednak przygoda z hybrydą rozpoczyna się w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Z czasem jednak wiele kobiet decyduje się na samodzielne wykonywanie manicure we własnym domu, co oczywiście jest możliwe i stwarza nieograniczone możliwości zdobienia paznokci. To także sposób na oszczędność oraz niezależność. Jednakże to, o czym trzeba zawsze pamiętać w pierwszej kolejności to wybór odpowiednio trwałych lakierów, które faktycznie będą nie tylko ładne, ale i trwałe. Godnymi polecenia lakierami są polskie lakiery hybrydowe Polish Hybrid, które dostępne w bogatej gamie kolorystycznej można zobaczyć na stronie http://polishhybrid.pl/.

Trwałe lakiery hybrydowe to podstawa

Główną zaletą lakierów Polish Hybrid jest ich trwałość. Wykonany za ich pomocą manicure może utrzymać się na paznokciach około 2-3 tygodnie, co jest świetnym wynikiem w porównaniu do klasycznego lakieru do paznokci. Z tego też względu to idealne rozwiązanie dla kobiet, które zawsze lubią mieć piękne i zadbane paznokcie, ale nie chcą poświęcać na to zbyt wiele czasu. Codzienne poprawki lakieru na paznokciach nie tylko są nużące, ale i denerwujące.

Aby móc samodzielnie wykonywać manicure hybrydowy we własnym domu najlepiej od razu wyposażyć się w specjalną lampę UV, która służy do utwardzania kolejno nakładanych warstw lakieru na płytkę paznokcia. Konieczne są też różnego rodzaju cążki do paznokci, pilniczki i bloki polerskie, dzięki którym będzie można odpowiednio przygotować paznokcie do tego, aby móc nałożyć na nie lakier. Podczas wykonywania manicure hybrydowego ważne jest też, aby zacząć od nałożenia lakieru bezbarwnego będącego bazą. Dopiero potem przychodzi czas na lakier kolorowy, którego nakłada się około 2 – 3 warstwy kolejno utwardzając je w lampie. Idealnym wykończeniem będzie lakieru typu top, który dodatkowo zabezpiecza płytkę paznokcia, utwardza ją, ale też sprawia, że ma ona wyjątkowy połysk.

Ogromny wybór różnego rodzaju kolorów

Lakiery hybrydowe marki Polish Hybrid dostępne są w bardzo wielu paletach kolorów, które podzielone są na różnego rodzaju kolekcje. Dzięki temu bardzo łatwo można wybrać lakier odpowiedni na daną okazję. Dla kobiet, które na co dzień pracują w biurze i chcą, aby ich dłonie był zadbane, ale sam kolor paznokci powinien być stonowany, dedykowana jest kolekcja biznesowa, w której można znaleźć piękne beże oraz szarości. Całkiem inne kolory można natomiast znaleźć w kolekcji imprezowej, gdzie znajdziemy barwy intensywne, mocne i bardzo rzucające się w oczy. Na specjalną uwagę zasługują dostępne kolory lakierów neonowych,a w kolekcji „love” znajdziemy mnóstwo odcieni różu oraz czerwieni, które są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych kolorów. Z pewnością każda kobieta znajdziemy tutaj lakiery na konkretną porę roku, ważną okazję czy po prostu do noszenia na co dzień.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ